Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Graphite: Wiertarka udarowa 58G711

Czy w ogrodzie, czy w domu, czy też na budowie, podstawą dobrze i sprawnie wykonanej pracy jest solidny i niezawodny sprzęt. Producent elektronarzędzi marki Graphite zaprezentował nową wiertarkę udarową. To narzędzie idealne do użytku domowego, zdolne równocześnie sprostać wymaganiom profesjonalistów.

W nowej wiertarce udarowej Graphite o mocy 1050 W możemy skorzystać z dwóch biegów mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie prędkości obrotów do twardości materiału oraz pozwala na pracę pod większymi obciążeniami. Co więcej, możemy płynnie regulować prędkość obrotów w obydwu kierunkach, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad wykonywaną pracą.

Wielkim atutem tego elektronarzędzia jest aluminiowa konstrukcja korpusu. Dzięki zastosowaniu aluminium wiertarka Graphite jest zdecydowanie bardziej wytrzymała, co daje możliwość pracy przy znacznie większych obciążeniach. Wysokiej jakości stalowy uchwyt samozaciskowy zapewnia swobodę wymiany wierteł przy odpowiedniej trwałości narzędzia.

Wiertarka udarowa Graphite zapakowana została w wygodną walizkę, która ułatwia jej przechowywanie i przenoszenie. Do kompletu z wiertarką dołączonych zostało 5 wierteł.

Więcej informacji o wiertarkach udarowych i innych elektronarzędziach marki Graphite można znaleźć na stronie producenta www.graphite.pl lub pod ulgowym numerem telefonu 0 801 886 739.


Producent: Graphite

Sugerowana cena detaliczna: 395 zł


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Quiz - Rozpoznaj rośliny związane z Bożym Narodzeniem
Rozpoznaj rośliny związane z Bożym Narodzeniem

Najpopularniejsze pachnące żywicą drzewko na świąteczną choinkę to:

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 51, Sentencja nr:7
Tydzień 51, Sentencja nr:7
Poinsecję można kupić już na początku grudnia - będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 51, Sentencja nr:6
Tydzień 51, Sentencja nr:6
Oczywiście, zgodnie z tradycją, główną ozdobą była i jest świąteczna choinka stojąca na honorowym miejscu w mieszkaniu oraz jemioła zawieszona pod sufitem.
Tydzień 51, Sentencja nr:5
Tydzień 51, Sentencja nr:5
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu nie należy przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 51, Sentencja nr:3
Tydzień 51, Sentencja nr:3
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Pomieszczenie do przechowywania sprzętów powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 51, Sentencja nr:1
Tydzień 51, Sentencja nr:1
Unikajmy chodzenia po trawniku, gdyż zimą (w czasie mrozów lub opadów) pod wpływem ciężaru źdźbła łatwo się łamią. Ponadto, udeptywanie pogarsza strukturę gleby oraz stosunki wodne i powietrzne w podłożu, co może być przyczyną złej kondycji trawy na wiosnę.
Twoja strona ogrodu