Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Graphite: Wiertarka udarowa 58G711

Czy w ogrodzie, czy w domu, czy też na budowie, podstawą dobrze i sprawnie wykonanej pracy jest solidny i niezawodny sprzęt. Producent elektronarzędzi marki Graphite zaprezentował nową wiertarkę udarową. To narzędzie idealne do użytku domowego, zdolne równocześnie sprostać wymaganiom profesjonalistów.

W nowej wiertarce udarowej Graphite o mocy 1050 W możemy skorzystać z dwóch biegów mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie prędkości obrotów do twardości materiału oraz pozwala na pracę pod większymi obciążeniami. Co więcej, możemy płynnie regulować prędkość obrotów w obydwu kierunkach, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad wykonywaną pracą.

Wielkim atutem tego elektronarzędzia jest aluminiowa konstrukcja korpusu. Dzięki zastosowaniu aluminium wiertarka Graphite jest zdecydowanie bardziej wytrzymała, co daje możliwość pracy przy znacznie większych obciążeniach. Wysokiej jakości stalowy uchwyt samozaciskowy zapewnia swobodę wymiany wierteł przy odpowiedniej trwałości narzędzia.

Wiertarka udarowa Graphite zapakowana została w wygodną walizkę, która ułatwia jej przechowywanie i przenoszenie. Do kompletu z wiertarką dołączonych zostało 5 wierteł.

Więcej informacji o wiertarkach udarowych i innych elektronarzędziach marki Graphite można znaleźć na stronie producenta www.graphite.pl lub pod ulgowym numerem telefonu 0 801 886 739.


Producent: Graphite

Sugerowana cena detaliczna: 395 zł

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu