Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Graphite: Wiertarka udarowa 58G711

Czy w ogrodzie, czy w domu, czy też na budowie, podstawą dobrze i sprawnie wykonanej pracy jest solidny i niezawodny sprzęt. Producent elektronarzędzi marki Graphite zaprezentował nową wiertarkę udarową. To narzędzie idealne do użytku domowego, zdolne równocześnie sprostać wymaganiom profesjonalistów.

W nowej wiertarce udarowej Graphite o mocy 1050 W możemy skorzystać z dwóch biegów mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie prędkości obrotów do twardości materiału oraz pozwala na pracę pod większymi obciążeniami. Co więcej, możemy płynnie regulować prędkość obrotów w obydwu kierunkach, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad wykonywaną pracą.

Wielkim atutem tego elektronarzędzia jest aluminiowa konstrukcja korpusu. Dzięki zastosowaniu aluminium wiertarka Graphite jest zdecydowanie bardziej wytrzymała, co daje możliwość pracy przy znacznie większych obciążeniach. Wysokiej jakości stalowy uchwyt samozaciskowy zapewnia swobodę wymiany wierteł przy odpowiedniej trwałości narzędzia.

Wiertarka udarowa Graphite zapakowana została w wygodną walizkę, która ułatwia jej przechowywanie i przenoszenie. Do kompletu z wiertarką dołączonych zostało 5 wierteł.

Więcej informacji o wiertarkach udarowych i innych elektronarzędziach marki Graphite można znaleźć na stronie producenta www.graphite.pl lub pod ulgowym numerem telefonu 0 801 886 739.

Producent: Graphite

Sugerowana cena detaliczna: 395 zł


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu