Logo
Logo

Projekt Twojego ogrodu w 5 minut!

Projektowanie ogrodu na Zielonym Ogródku to kompendium wiedzy dla każdego, kto marzy o stworzeniu idealnej przestrzeni wokół swojego domu. Odkryj narzędzia, które pozwolą Ci zaprojektować ogród online w zaledwie kilka minut, bazując na zdjęciach Twojego otoczenia. Z naszą bazą ponad 1500 roślin oraz różnorodnych elementów dekoracyjnych, każdy pomysł stanie się rzeczywistością. Skorzystaj z filtrów, by dobrać rośliny idealnie pasujące do Twoich warunków. Kliknij i zacznij projektować ogród marzeń!
Działa na komputerze, tablecie i smartfonie
Działa na komputerze,
tablecie i smartfonie
Stwórz projekt ogrodu online, bez instalowania oprogramowania. Lub pobierz aplikację i wypróbuj swoje pomysły od razu w ogrodzie.
Projektuj na bazie zdjęć swojego ogrodu
Projektuj na bazie zdjęć
swojego ogrodu
Nie potrzebujesz dokładnych pomiarów ogrodu. Po prostu wgraj zdjęcie, rozmieść myszką rośliny i akcesoria. "Domaluj" ścieżki, trawniki, wodę i inne nawierzchnie.
Duży wybór roślin, nawierzchni i akcesoriów
Duży wybór roślin,
nawierzchni i akcesoriów
Starannie dobrane najpopularniejsze rośliny różnych rodzajów oraz liczne akcesoria pozwolą zaprojektować ogród w każdym stylu.
Łatwe i szybkie szkicowanie
Łatwe i szybkie
szkicowanie
Błyskawicznie rozrysuj swoje idee, wypróbuj różne pomysły i podziel się online z bliskimi lub klientami.
Zaczynamy!
Rośliny, akcesoria i nawierzchnie
Z bazą ponad 1500 roślin, altanami, ogrodzeniami, ławkami i innymi elementami dekoracyjnymi każdy pomysł może być szybko zwizualizowany. Korzystając z narzędzia do rysowania możesz łatwo dodać trawniki, ścieżki, tarasy lub oczka wodne do swojego ogrodu.
Dobierz właściwe rośliny
Skorzystaj z filtrów i dobierz rośliny odpowiednie do warunków klimatycznych, glebowych i oświetleniowych. Łatwo przeszukasz naszą bazę pod kątem roślin o określonych rozmiarach lub cechach, lub po prostu po nazwie.
Fotorealistyczny efekt
Pomimo łatwego w użyciu konceptu "układania" roślin myszką i "malowania" tekstur, algorytm automatycznie dba o dobranie rozmiarów obiektów i ich odpowiednie przesłanianie, by stworzyć trójwymiarowy efekt.
Projekt dla każdej pory roku
Program umożliwia "przełączanie" wizualizacji pomiędzy porami roku. Dzięki temu proste staje się zaprojektowanie ogrodów, który będzie wyglądał atrakcyjnie zarówno wiosną, latem, jesienią i zimą.
To Cię zainteresuje