Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Gardena: Narzędzia do wiosennej pielęgnacji trawnika

Marka GARDENA posiada w asortymencie produkty, które wiosną pomogą w efektywnej  pielęgnacji trawnika.

GARDENA elektryczna kosiarka PowerMax 36 E

Wygodna kosiarka elektryczna o dużej mocy, do trawników o powierzchni do ok. 500m2.  Nadaje się do wysokiej i wilgotnej trawy. Duże tylne koła ułatwiają przemieszczanie kosiarki. Obudowa wykonana została z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego.

GARDENA elektryczny wertykulator EVC 1000

Idealny do usuwania mchu, sfilcowanych resztek roślin i chwastów. Rączka wertykulatora z wygodnym włącznikiem zapewnia komfortową obsługę urządzenia. Dzięki ręcznie regulowanej dźwigni możliwe jest centralne ustawienie głębokości. Długą żywotność noży zapewnia specjalnie hartowana, ocynkowana stal.

GARDENA elektryczny aerator ES 500

Kompaktowy i zwrotny aerator do wygodnej całorocznej pielęgnacji trawników. Bez problemu usuwa filc i mech z trawnika. Ma wymienne, trudno ścieralne, hartowane sprężyny wykonane ze stali szlachetnej. Jest łatwy w transporcie i przechowaniu dzięki składanej rączce.

GARDENA Comfort siewnik uniwersalny 500

Polecany jest do trawników o powierzchni do 500 m2. Siewnik wyposażony jest w teleskopową rączkę oraz dźwignię dozowania z funkcją On/Off. Szerokość rozsiewu – 53 cm. Pojemność - 14 l.

GARDENA combisystem - regulowane grabie wachlarzowe

Dzięki możliwości regulacji odstępów pomiędzy zębami grabie nadają się do zbierania zarówno drobnych jak i dużych zanieczyszczeń. Posiadają niezwykle elastyczne, ocynkowane zęby ze stali. Praca w pasie o szerokości 30-50 cm.


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Twoja strona ogrodu