Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Okazje

Black+Decker: Odkurzacz ogrodowy, czyli prosty sposób na jesienne prace ogrodowe

Na rynku pojawiły się trzy nowe modele odkurzaczy ogrodowych Black & Decker. Wszystkie zapewniają większą moc ssania i prędkość dmuchawy oraz dłuższy czas pracy dzięki powiększonemu workowi na odpady.

 
Odkurzacz ogrodowy, prosty sposób na jesienne prace. Porządki Odkurzacz ogrodowy, prosty sposób na jesienne prace ogrodowe. Sprzątanei liści
Odkurzacz ogrodowy GW3050 (fot. Black & Decker).

Odkurzacz ogrodowy Black & Decker - 3 nowe modele

W jesiennej ofercie elektronarzędzi ogrodowych Black & Decker pojawiły się trzy nowe modele odkurzaczy: GW3050 (z najbogatszym wyposażeniem) oraz GW3030 i GW2810. Modele te, w porównaniu do zeszłorocznych, wyróżniają się między innymi: 30% większą mocą ssania, 40% większą prędkością pracy dmuchawy oraz nawet 40% większą pojemnością worka na odpady.

Zobacz, co potrafi odkurzacz ogrodowy Black & Decker GW3050

W odkurzaczu ogrodowym Black & Decker GW3050 o mocy 3000 W zainstalowano trwalszy wentylator poprawiający przepływ powietrza i zwiększający możliwości rozdrabniania odpadów przy jednoczesnym obniżeniu poziomu emitowanego hałasu.

Odkurzacz ma dwie wymienne tuby odpowiadające za dwie funkcje pracy - wydmuchu, która pozwala na zdmuchnięcie wszystkich liści w wybrane miejsce oraz rozdrabniania, dzięki której odkurzacz zasysając liście jednocześnie je rozdrabnia a odpady gromadzi w bardzo pojemnym - 50 litrowym worku.

W modelu tym zwiększono efektywność rozdrabniania, która obecnie pozwala na aż 16-krotną redukcję objętości odpadów. Przyczynia się to nie tylko do wydłużenia czasu pracy narzędziem, ale także znacznie ułatwia i przyspiesza utylizację oraz kompostowanie odpadów.

Aby jeszcze bardziej usprawnić jesienne prace ogrodowe, zaoszczędzić czas i uniknąć kłopotów z opróżnianiem worka Black & Decker wprowadził możliwość podłączenia odkurzacza GW3050 bezpośrednio do ogrodowego pojemnika na odpady.

Odkurzacz ogrodowy, prosty sposób na jesienne prace ogrodowe. Łatwe sprzątanei liści
Odkurzacz ogrodowy jednocześnie grabi i wciąga liście (fot. Black & Decker).

To nie jedyne udogodnienia zastosowane w nowym odkurzaczu GW3050 Black & Decker. Model ten jest wyposażony w płynną regulację prędkości pracy wentylatora, którą można ustawiać w zakresie od 230 km/godz. (funkcja odkurzania) do 418 km/godz. (funkcja wydmuchu). Tak duża prędkość pracy dmuchawy w połączeniu z wbudowanym drapakiem do usuwania mokrych, przyklejonych liści znacznie usprawnia najtrudniejsze zadania w ogrodzie.

Większy komfort pracy użytkownika oraz swobodę posługiwania się narzędziem zapewniają lekka konstrukcja, uchwyt z regulowanym pozycjonowaniem i pas naramienny.

Specyfikacja techniczna nowych modeli odkurzaczy Black & Decker:

Odkurzacz ogrodowy, czyli prosty sposób na jesienne prace ogrodowe  ułatwią jesienne prace ogrodowe (dane)

Odkurzacz ogrodowy objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Produkt dostępny jest w sprzedaży w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

źródło i fot.: Black & Decker

 
Lista zakupów


 
Twoja strona ogrodu