Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

Hozelock: Standard, Plus i Pro - nowe linie opryskiwaczy

Hozelock wprowadza kluczowe zmiany do linii opryskiwaczy ciśnieniowych. Główną nowością, odróżniającą je od dotychczasowych opryskiwaczy, jest możliwość opróżnienia do końca zawartości pojemnika bez potrzeby dopompowywania ciśnienia. Oszczędza to czas i wysiłek.

 

Nowe opryskiwacze Hozelock podzielone zostały na linie: Standard, Plus i Pro - wszystkie o pojemnościach od 5 do 10 litrów.

Opryskiwacze Hozelock Standard

Gama opryskiwaczy Standard jest łatwym w użyciu i precyzyjnym rozwiązaniem w rozprowadzaniu wody, pestycydów, środków ochrony roślin, owadobójczych i grzybobójczych oraz rozpuszczalnych w wodzie nawozów. Pompa opryskiwaczy została ulepszona tak, aby wprowadzanie ciśnienia było łatwe, a szeroki otwór do napełniania umożliwia łatwe umieszczenie wszystkich elementów wewnątrz pojemnika.

fot. Hozelock

Opryskiwacze Hozelock Plus

Opryskiwacze Plus mają, poza miejscem na przechowywanie węża i wszystkich akcesoriów, kilka innych bardzo praktycznych cech. Wyposażone są w dozownik i jedyny w swoim rodzaju, wyłączny dla opryskiwaczy Hozelock, wskaźnik ostatniego użycia, tak więc użytkownik nie musi martwić się zapamiętywaniem ile substancji zostało użyte wcześniej. Gama Plus posiada także szeroką podstawę służącą jako stopka przy pompowaniu ciśnienia.

Opryskiwacze Hozelock Pro

Najlepsze w swojej klasie - opryskiwacze te posiadają wszystkie zalety gamy Plus i dodatkowo zawierają metalowy uchwyt pompy, a także uszczelnienie Viton dla dodatkowego wzmocnienia. Długa teleskopowa lanca pozawala na spryskiwanie większych obszarów, przy czym nie ulega wygięciom, jednocześnie uchwyt 3 w 1 daje większą swobodę działania. Produkty Pro wyposażone są także w dyszę umożliwiającą opryskiwanie stożkowe chwastów.

Do całej gamy produktów do opryskiwania dostępne są części zamienne i akcesoria, takie jak dysza do spryskiwania stożkowego chwastów, zestaw do rocznej konserwacji, lance itd.

źródło i zdjęcia: Hozelock

Warto przeczytać
 
Twoja strona ogrodu