Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
Poprzednia firma Następna firma

Florini.pl | Internetowy sklep ogrodniczy

91-520 Łódź, Ul. Okólna 1

Tel. 783 300 336
email: biuro@florini.pl
http://florini.pl/

Florini.pl to sklep internetowy z roślinami, który powstał jako kolejny etap rozwoju naszej firmy. Działamy na rynku ogrodniczym już blisko 30 lat.

Początkowo produkowaliśmy kwiaty cięte, a od kilkunastu lat wraz ze zmianą zapotrzebowania rynku zmieniliśmy profil produkcji na kwiaty balkonowe i rabatowe. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o byliny, pnącza oraz drzewa i krzewy ozdobne.

Każdego roku zwiększaliśmy oferowany asortyment, poprawialiśmy jego jakość oraz stale rozwijaliśmy również nasz punkt sprzedaży. W 2005 roku zaczęliśmy prowadzić sprzedaż wysyłkową oferowanych przez nas roślin. Od tego czasu zyskaliśmy liczne grono stałych Klientów, którzy docenili jakość i różnorodność oferowanych przez nas roślin.

Podstawą oferty Florini.pl są rośliny ozdobne – głównie liściaste oraz byliny. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować rośliny ciekawe, niebanalne, które nie łatwo dostać w najbliższym centrum ogrodniczym.

Florini.pl jest w przypadku wielu roślin jedynym miejscem w Internecie, w którym można je nabyć. Wysoka jakość roślin, profesjonalna obsługa oraz szybkość realizacji zamówień została doceniona przez kilka tysięcy klientów

Pozostałe firmy w kategorii
Twoja strona ogrodu