Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Stanley Black & Decker na targach BUDMA - 4 dni narzędziowego szaleństwa

Już 10 marca 2015 r. swoje stoisko na targach BUDMA otwiera firma Stanley Black & Decker. Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko” to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Narzędzia i elektronarzędzia wystawimy na blisko 100 m2 powierzchni, którą podzieliliśmy na trzy strefy. Każda odzwierciedla „naturalne środowisko”, w jakim najczęściej wykorzystujemy produkty naszych marek. STANLEY® oraz STANLEY® FATMAX® zaprezentują narzędzia ręczne i elektronarzędzia w warsztacie stolarskim, BLACK+DECKER® w przydomowym garażu oraz ogródku, a DEWALT® na placu budowy – mówi Rafał Błaszczyk, Marketing Manager Central Europe w Stanley Black & Decker Polska.

Na stoisku nr. 40 w pawilonie 8A, pokazane zostaną zarówno nowości z oferty firmy na 2015 r., jak i najpopularniejsze produkty, które znalazły uznanie wśród użytkowników. Wśród tych bestsellerów znajdą się m.in. skrzynie narzędziowe, noże i miary PowerLock z logo STANLEY®; MultievoTM, wkrętak GyrodriverTM i odkurzacze Dustbaster® od BLACK+DECKER® oraz gwoździarki i młoty pneumatyczne DEWALT®.

Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko” to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Jakie nowości z oferty na 2015 r. zobaczymy?

STANLEY® pokaże między innymi reaktywowaną serię narzędzi i akcesoriów mechanicznych, rozszerzoną gamę wkrętaków, lasery z zieloną wiązką i aktualizacje w systemach przechowywania narzędzi.

BLACK+DECKER® przygotował nowości z gamy elektronarzędzi dla majsterkowiczów i ogrodników amatorów, w tym pilarki do cięcia gałęzi i kształtowania koron drzew GKC1825L20 i GKC3630L20, a także inne niezawodne produkty jak inteligentną wiertarko-wkrętarkę AUTOSENSETM.


DEWALT® zaprezentuje elektronarzędzia i akcesoria dla profesjonalistów, przede wszystkim nowe młotowiertarki DCH273P2 i DCH274P2, lampę XR Li-Ion DCL060 i reflektor DCL043.

Stanley Black Decker Budma

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. W tym roku odbędą się pod hasłem „Materiały, Systemy, Technologie” w dniach 10-13 marca, jak zwykle przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.

Źródło: Black & Decker


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 49, Sentencja nr:7
Tydzień 49, Sentencja nr:7
Nie musimy rezygnować z "żywych" kwiatów, gdy zima za oknem. W tym okresie mogą kwitnąć np. kaktusy bożonarodzeniowe (schlumbergery), ciemierniki czy kalanchoe.
Tydzień 49, Sentencja nr:6
Tydzień 49, Sentencja nr:6
Ptaki zaczynamy dokarmiać tylko wtedy, gdy pokrywa śnieżna uniemożliwia im żerowanie. Podczas bezśnieżnej zimy ptaki powinny radzić sobie same, bez naszej pomocy.
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Niektóre rośliny domowe (skalnica, agapant) warto przenieść do pomieszczenia, w którym temperatura nie przekracza 10-12°C (zimą w mieszkaniu temperatura często jest bowiem zbyt wysoka, a powietrze suche). Z powodu krótkich i pochmurnych dni rośliny dobrze jest także doświetlać świetlówkami.
Tydzień 49, Sentencja nr:4
Tydzień 49, Sentencja nr:4
Formujemy drzewa liściaste i iglaste przez cały rok, ale najlepiej robić to w miesiącach listopad-marzec (WYJĄTKI: klon, grab, brzoza – po przycięciu gatunki te "płaczą", dlatego formuje się je od czerwca do września!). W przypadku drzew iglastych nie musimy zabezpieczać ran, jeśli są gatunkami żywicującymi.
Tydzień 49, Sentencja nr:1
Tydzień 49, Sentencja nr:1
Okryjmy na zimę róże. Gatunki krzewiaste (zarówno wielkokwiatowe, jak i wielokwiatowe) należy obsypać do wysokości 20 cm (np. trocinami, ziemią, piaskiem, mchem lub gałązkami drzew iglastych). Z piennych formujemy chochoł lub przyginamy gałązki do ziemi, a następnie je obsypujemy.
Twoja strona ogrodu