Logo
Logo
Do góry

Stanley Black & Decker na targach BUDMA - 4 dni narzędziowego szaleństwa

Już 10 marca 2015 r. swoje stoisko na targach BUDMA otwiera firma Stanley Black & Decker. Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko” to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Narzędzia i elektronarzędzia wystawimy na blisko 100 m2 powierzchni, którą podzieliliśmy na trzy strefy. Każda odzwierciedla „naturalne środowisko”, w jakim najczęściej wykorzystujemy produkty naszych marek. STANLEY® oraz STANLEY® FATMAX® zaprezentują narzędzia ręczne i elektronarzędzia w warsztacie stolarskim, BLACK+DECKER® w przydomowym garażu oraz ogródku, a DEWALT® na placu budowy – mówi Rafał Błaszczyk, Marketing Manager Central Europe w Stanley Black & Decker Polska.

Na stoisku nr. 40 w pawilonie 8A, pokazane zostaną zarówno nowości z oferty firmy na 2015 r., jak i najpopularniejsze produkty, które znalazły uznanie wśród użytkowników. Wśród tych bestsellerów znajdą się m.in. skrzynie narzędziowe, noże i miary PowerLock z logo STANLEY®; MultievoTM, wkrętak GyrodriverTM i odkurzacze Dustbaster® od BLACK+DECKER® oraz gwoździarki i młoty pneumatyczne DEWALT®.

Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko” to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Jakie nowości z oferty na 2015 r. zobaczymy?

STANLEY® pokaże między innymi reaktywowaną serię narzędzi i akcesoriów mechanicznych, rozszerzoną gamę wkrętaków, lasery z zieloną wiązką i aktualizacje w systemach przechowywania narzędzi.

BLACK+DECKER® przygotował nowości z gamy elektronarzędzi dla majsterkowiczów i ogrodników amatorów, w tym pilarki do cięcia gałęzi i kształtowania koron drzew GKC1825L20 i GKC3630L20, a także inne niezawodne produkty jak inteligentną wiertarko-wkrętarkę AUTOSENSETM.

DEWALT® zaprezentuje elektronarzędzia i akcesoria dla profesjonalistów, przede wszystkim nowe młotowiertarki DCH273P2 i DCH274P2, lampę XR Li-Ion DCL060 i reflektor DCL043.

Stanley Black Decker Budma

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. W tym roku odbędą się pod hasłem „Materiały, Systemy, Technologie” w dniach 10-13 marca, jak zwykle przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.

Źródło: Black & Decker

Warto przeczytać

Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu