Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Stanley Black & Decker na targach BUDMA - 4 dni narzędziowego szaleństwa

Już 10 marca 2015 r. swoje stoisko na targach BUDMA otwiera firma Stanley Black & Decker. Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko” to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Narzędzia i elektronarzędzia wystawimy na blisko 100 m2 powierzchni, którą podzieliliśmy na trzy strefy. Każda odzwierciedla „naturalne środowisko”, w jakim najczęściej wykorzystujemy produkty naszych marek. STANLEY® oraz STANLEY® FATMAX® zaprezentują narzędzia ręczne i elektronarzędzia w warsztacie stolarskim, BLACK+DECKER® w przydomowym garażu oraz ogródku, a DEWALT® na placu budowy – mówi Rafał Błaszczyk, Marketing Manager Central Europe w Stanley Black & Decker Polska.

Na stoisku nr. 40 w pawilonie 8A, pokazane zostaną zarówno nowości z oferty firmy na 2015 r., jak i najpopularniejsze produkty, które znalazły uznanie wśród użytkowników. Wśród tych bestsellerów znajdą się m.in. skrzynie narzędziowe, noże i miary PowerLock z logo STANLEY®; MultievoTM, wkrętak GyrodriverTM i odkurzacze Dustbaster® od BLACK+DECKER® oraz gwoździarki i młoty pneumatyczne DEWALT®.

Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko” to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Jakie nowości z oferty na 2015 r. zobaczymy?

STANLEY® pokaże między innymi reaktywowaną serię narzędzi i akcesoriów mechanicznych, rozszerzoną gamę wkrętaków, lasery z zieloną wiązką i aktualizacje w systemach przechowywania narzędzi.

BLACK+DECKER® przygotował nowości z gamy elektronarzędzi dla majsterkowiczów i ogrodników amatorów, w tym pilarki do cięcia gałęzi i kształtowania koron drzew GKC1825L20 i GKC3630L20, a także inne niezawodne produkty jak inteligentną wiertarko-wkrętarkę AUTOSENSETM.


DEWALT® zaprezentuje elektronarzędzia i akcesoria dla profesjonalistów, przede wszystkim nowe młotowiertarki DCH273P2 i DCH274P2, lampę XR Li-Ion DCL060 i reflektor DCL043.

Stanley Black Decker Budma

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. W tym roku odbędą się pod hasłem „Materiały, Systemy, Technologie” w dniach 10-13 marca, jak zwykle przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.

Źródło: Black & Decker

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu