Logo
Logo
Do góry

Bruk-Bet: Kostka brukowa Parkiet – do ogrodu i przestrzeni miejskiej

Kostka brukowa Parkiet to jedna z propozycji firmy Bruk-Bet doskonale sprawdzi się zarówno na ogrodowych i przydomowych podjazdach, jak i w zabudowie miejskiej: na rynkach, placach i parkingach.

 

Kostka brukowa Parkiet - nawierzchnie w ogrodzie i w mieście

Rozległe tereny przestrzeni publicznej stawiają duże wymagania względem materiałów wykończeniowych nawierzchni. W związku z ich intensywną eksploatacją i dużym obciążeniom, jakim poddawane są na co dzień (ruch kołowy), powinny być wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Co więcej, swoim wyglądem nie powinny odwracać uwagi od sąsiadujących budynków, a jedynie stanowić dla nich tło, podkreślając ich unikalny charakter.

Kostka brukowa Parkiet dostępna jest w pięciu uniwersalnych kolorach, z których z powodzeniem można wybrać ten najbardziej dopasowany do otaczającej zabudowy. Warto także zwrócić uwagę na dwa typy wykończenia powierzchni kostki Parkiet – barwioną niejednorodną serię color-mix® oraz szlachetną śrutowaną rustical®.

Seria składa się z pięciu dużych, smukłych, prostokątnych elementów, które swoim niezwykle oszczędnym wyglądem stanowią doskonałe tło dla nowoczesnej architektury. Lekko fazowane krawędzie wyraźnie zaznaczają spoiny pomiędzy poszczególnymi elementami, tworząc charakterystyczny rysunek siatki. Jeśli dodamy to tego rzędowe ułożenie kostki powstaje harmoniczny i stonowany obraz nawierzchni.

Kostka brukowa Parkiet – do ogrodu i przestrzeni miejskiej Kostka brukowa Parkiet – do ogrodu i przestrzeni miejskiej

Kostka brukowa Parkiet - dane techniczne

Grubość: 8 cm
Wymiary: 530x180 mm, 680x180 mm, 300x120 mm, 380x120 mm, 530x120 mm
Kolorystyka: pastelowa harmonia, wapień dewoński, granodioryt, granit, andezyt

Źródło: Bruk-Bet

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Pokaż więcej (5)
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu