Logo
Logo
Do góry

Polbruk: Nawierzchnie ogrodowe z kostki brukowej

Kolekcja kostki brukowej Polbruk Nostalite Prima, dzięki zachowaniu symetrycznej, regularnej formy, idealnie sprawdzi się w roli harmonijnego akcentu, urozmaicając krajobraz ogrodu oryginalną kolorystyką. Polbruk Nostalite Prima wraz z kompletem do tworzenia motywu okręgu z pewnością ułatwi to zadanie, zaskakując niezwykle gładką powierzchnią i ciekawą formą.

Kostka brukowa Nostalite Prima

Idealna nawierzchnia z kostki brukowej

W skład linii Polbruk Nostalite Prima wchodzą kostki brukowe z gładką powierzchnią i lekko zaokrąglonymi brzegami, formą i kolorystyką nawiązującą do rozgrzanych słońcem cegieł, oraz w wersji z obijaną, celowo postarzaną krawędzią brzegową, imitującą bruk naznaczony duchem czasu.

Obie wersje dostępne są w wariancie bez fazy. Przypadną zatem do gustu zwolennikom idealnie płaskiej nawierzchni, pozbawionej zbędnych nierówności i wystających krawędzi. Sześciocentymetrowa grubość kostek umożliwia wykorzystanie ich w dowolnym miejscu. Można za ich pomocą zaaranżować niezwykłą przestrzeń bez względu czy jest to ogrodowa alejka, chodnik wokół domu lub podjazd do garażu.

Więcej możliwości dla piękna ogrodu

Trzy rozmiary oraz trzy warianty kolorystyczne - to kolejne zalety kostek brukowych z serii Polbruk Nostalite Prima. To również zaproszenie doPolbruk wersja gładka niekończących się możliwości zaaranżowania ogrodowej przestrzeni.

Dostępne elementy o wymiarach 9 x 12, 12 x 12 oraz 18 x 12 cm umożliwiają wybrukowanie nawierzchni o dowolnej wielkości. Komplet elementów do tworzenia motywu okręgu o średnicy 2,27 m pozwoli ułożyć rozetę na przydomowych placach lub łukach u drzwi frontowych.

Ogrodowa nawierzchnia oczaruje barwną mozaiką, jeśli zmieszamy ze sobą kostki brukowe w różnych kolorach. Nowa kolekcja umożliwia trzy warianty kolorystyczne - orzechowy oraz dwa melanże: indiana (brązowo-szary) i galia (brązowo-pomarańczowo-kremowy).

 

Źródło: Polbruk

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 2, Sentencja nr:7
Tydzień 2, Sentencja nr:7
Dla wielu ptaków przysmakiem jest tłuszcz zwierzęcy (słonina lub łój), a także zalane roztopionym tłuszczem nasiona i orzechy – tzw. zimowe kule.
Tydzień 2, Sentencja nr:5
Tydzień 2, Sentencja nr:5
Możemy zająć się świerkiem lub jodłą w donicy, które służyły jako choinka – drzewko umieszcza się w jasnym, chłodnym pomieszczeniu (nie wolno wystawiać go na dwór, gdyż może zmarznąć). Należy je regularnie podlewać, aż do wiosny (koniec marca, kwiecień), kiedy wysadza się je do ogrodu.
Tydzień 2, Sentencja nr:4
Tydzień 2, Sentencja nr:4
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów. Warto także podwiązać gałęzie iglaków – trudniej będzie im ugiąć się pod ciężkim, mokrym śniegiem.
Tydzień 2, Sentencja nr:3
Tydzień 2, Sentencja nr:3
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste, oprócz "płaczących" gatunków takich jak klon, grab czy brzoza (formuje się je od czerwca do września!).
Tydzień 2, Sentencja nr:1
Tydzień 2, Sentencja nr:1
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu