Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Gardena: Jaki prezent dla ogrodnika?

Już niedługo rozpoczniemy intensywne poszukiwania prezentów dla naszych bliskich. Warto wybrać przydatny upominek, który posłuży użytkownikowi przez lata. GARDENA przedstawia kilka propozycji podarunków, które sprawią przyjemność każdemu ogrodnikowi… i nie tylko.

Wybranie odpowiedniego prezentu świątecznego dla bliskiej nam osoby niejednokrotnie kojarzy się z bieganiem po sklepach i trudnymi decyzjami. Pamiętajmy, że często najprostsze prezenty stają się tymi najlepszymi. Dla miłośników ogrodów marka GARDENA przygotowała kilka propozycji, które ułatwią wybór odpowiedniego podarunku - powiedział Jarosław Soboń, ekspert marki GARDENA.

Narzędzia GARDENA cechuje przede wszystkim:

  • wysoka jakość użytych materiałów,
  • długi okres użytkowania i sprawdzona jakość
  • innowacyjne rozwiązania,
  • atrakcyjna linia wzornicza,
  • ergonomia i funkcjonalność.

Prezenty pod choinkę dla ogrodnika i nie tylko

Sekator ogrodowy Gardena Pistolet ogrodowy Gardena

GARDENA Comfort sekator ogrodowy

Wyjątkowo wygodny i ergonomiczny sekator do cięcia kwiatów, młodych pędów i zielonych gałęzi. Jego precyzyjnie szlifowane ostrza tną pod kątem i pokryte zostały powłoką antyadhezyjną. Posiada wbudowaną rynienkę na spływający sok. Zamek sekatora obsługiwany jest jedną ręką. 25 lat gwarancji.

Nozyce ogrodowe Gardena

GARDENA  Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający

Komfortowy model służący zarówno do podlewania jak i czyszczenia. Możliwość wyboru jednego z czterech rodzajów strumienia: natryskowy, perlisty, punktowy i płaski. Elementy uchwytu zostały wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniającego przyjemną obsługę. Głowica zraszacza wyposażona została w miękki, elastyczny pierścień ochronny.

GARDENA ComfortCut akumulatorowe nożyce do ciecia krzewów i brzegów trawnika

Bezprzewodowe i wydajne nożyce do wygodnego cięcia brzegów trawnika, formowania oraz cięcia bukszpanu i krzewów. Posiadają wymienny oraz pokryty powłoką antyadhezyjną wysokiej jakości nóż z precyzyjnym szlifem. Wymiana ostrza jest szybka  i prosta bez potrzeby użycia narzędzi.

GARDENA zestaw do mycia samochodu

Atrakcyjny zestaw z trzonkiem przepływowym i elementami przyłączeniowymi Original GARDENA System. Przeznaczony do pielęgnacyjnego i efektywnego mycia pojazdów samochodowych i delikatnych powierzchni.


Wózek Gardena

GARDENA Comfort wózek na wąż easyRoll plus

Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych Gardena

Komfortowy i wytrzymały wózek na wąż. Umożliwia zwijanie węża w pozycji stojącej, bez niewygodnego schylania się dzięki zastosowaniu specjalnej przekładni. Wąż zwija się automatycznie warstwa po warstwie, bez brudzenia rąk. Extra duże i szerokie koła zapewniają wygodne przemieszczanie po nierównościach. Wózek posiada praktyczny schowek do przechowywania małych elementów. Wmontowany uchwyt dla zraszacza, pistoletu zraszającego lub lany zraszającej.

GARDENA automatyczna konewka do skrzynek balkonowych

Zapewnia w pełni automatyczne, sterowane komputerowo nawadnianie skrzynek balkonowych, niezależnie od kranu. Przeznaczona do rzędów skrzynek długości 5 - 6 metrów z możliwością rozbudowy. Prosty wybór jednego z 13 programów nawadniania. Posiada możliwość podłączenia elektronicznego czujnika deszczowego oraz czujnika wilgotności gleby marki GARDENA.

2011-12-01
źródło i zdjęcia: Gardena


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Rośliny rosnące w doniczkach, pozostawione na zimę na balkonie lub tarasie, wymagają szczególnej uwagi. Gdy przyjdzie ocieplenie, należy je dobrze podlewać, w innym przypadku grozi im susza fizjologiczna.
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Jak zimową porą wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania? Wystarczy ustawić w pokoju pięknie pachnący hiacynt, który pobudzi swoim zapachem nasze zmysły
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Warto sprawdzić, czy osłony chroniące rośliny przed mrozem nie są uszkodzone i właściwie spełniają swą funkcję.
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie i nie nawoźmy. Przenieśmy je w jak najjaśniejsze miejsce. Sprawdźmy też, które rośliny potrzebują zraszania w zimie.
Tydzień 5, Sentencja nr:1
Tydzień 5, Sentencja nr:1
W dalszym ciągu pamiętajmy o konieczności otrząsania śniegu z krzewów iglastych, zwłaszcza tych o pokroju kolumnowym. Zapobiegnie to wyłamywaniu gałęzi i deformacji roślin.
Twoja strona ogrodu