Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Gardena: Jaki prezent dla ogrodnika?

Już niedługo rozpoczniemy intensywne poszukiwania prezentów dla naszych bliskich. Warto wybrać przydatny upominek, który posłuży użytkownikowi przez lata. GARDENA przedstawia kilka propozycji podarunków, które sprawią przyjemność każdemu ogrodnikowi… i nie tylko.

Wybranie odpowiedniego prezentu świątecznego dla bliskiej nam osoby niejednokrotnie kojarzy się z bieganiem po sklepach i trudnymi decyzjami. Pamiętajmy, że często najprostsze prezenty stają się tymi najlepszymi. Dla miłośników ogrodów marka GARDENA przygotowała kilka propozycji, które ułatwią wybór odpowiedniego podarunku - powiedział Jarosław Soboń, ekspert marki GARDENA.

Narzędzia GARDENA cechuje przede wszystkim:

  • wysoka jakość użytych materiałów,
  • długi okres użytkowania i sprawdzona jakość
  • innowacyjne rozwiązania,
  • atrakcyjna linia wzornicza,
  • ergonomia i funkcjonalność.

Prezenty pod choinkę dla ogrodnika i nie tylko

Sekator ogrodowy Gardena Pistolet ogrodowy Gardena

GARDENA Comfort sekator ogrodowy

Wyjątkowo wygodny i ergonomiczny sekator do cięcia kwiatów, młodych pędów i zielonych gałęzi. Jego precyzyjnie szlifowane ostrza tną pod kątem i pokryte zostały powłoką antyadhezyjną. Posiada wbudowaną rynienkę na spływający sok. Zamek sekatora obsługiwany jest jedną ręką. 25 lat gwarancji.

Nozyce ogrodowe Gardena

GARDENA  Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający

Komfortowy model służący zarówno do podlewania jak i czyszczenia. Możliwość wyboru jednego z czterech rodzajów strumienia: natryskowy, perlisty, punktowy i płaski. Elementy uchwytu zostały wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniającego przyjemną obsługę. Głowica zraszacza wyposażona została w miękki, elastyczny pierścień ochronny.

GARDENA ComfortCut akumulatorowe nożyce do ciecia krzewów i brzegów trawnika

Bezprzewodowe i wydajne nożyce do wygodnego cięcia brzegów trawnika, formowania oraz cięcia bukszpanu i krzewów. Posiadają wymienny oraz pokryty powłoką antyadhezyjną wysokiej jakości nóż z precyzyjnym szlifem. Wymiana ostrza jest szybka  i prosta bez potrzeby użycia narzędzi.

GARDENA zestaw do mycia samochodu


Atrakcyjny zestaw z trzonkiem przepływowym i elementami przyłączeniowymi Original GARDENA System. Przeznaczony do pielęgnacyjnego i efektywnego mycia pojazdów samochodowych i delikatnych powierzchni.


Wózek Gardena

GARDENA Comfort wózek na wąż easyRoll plus

Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych Gardena

Komfortowy i wytrzymały wózek na wąż. Umożliwia zwijanie węża w pozycji stojącej, bez niewygodnego schylania się dzięki zastosowaniu specjalnej przekładni. Wąż zwija się automatycznie warstwa po warstwie, bez brudzenia rąk. Extra duże i szerokie koła zapewniają wygodne przemieszczanie po nierównościach. Wózek posiada praktyczny schowek do przechowywania małych elementów. Wmontowany uchwyt dla zraszacza, pistoletu zraszającego lub lany zraszającej.

GARDENA automatyczna konewka do skrzynek balkonowych

Zapewnia w pełni automatyczne, sterowane komputerowo nawadnianie skrzynek balkonowych, niezależnie od kranu. Przeznaczona do rzędów skrzynek długości 5 - 6 metrów z możliwością rozbudowy. Prosty wybór jednego z 13 programów nawadniania. Posiada możliwość podłączenia elektronicznego czujnika deszczowego oraz czujnika wilgotności gleby marki GARDENA.


2011-12-01
źródło i zdjęcia: Gardena


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu