Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Bruk-Bet: Lider Jakości i Budowlana Marka Roku

Firma Bruk-Bet otrzymała dwa prestiżowe wyróżnienia, przyznane przez konsumentów i specjalistów z branży. Czołowy producentów wyrobów betonowych otrzymał Złote Godło programu Konsumencki Lider Jakości 2012 i tytuł - Srebrnej Budowlanej Marki Roku w latach 2011 i 2012. Te wyróżnienia są  traktowane w sposób szczególny, ponieważ o ich przyznaniu decydują bezpośrednio użytkownicy, którzy na co dzień korzystają z wybranych produktów i firmy wykonawcze, które profesjonalnie oceniają ich jakość.

Złote godło programu Konsumencki Lider Jakości 2012

Ogólnopolski program promocyjny Konsumencki Lider Jakości 2012 jest organizowany przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatek do Dziennika Gazety Prawnej. Jego ideą było wybranie marek i firm, które według polskich konsumentów są liderami jakościowymi w konkternej branży.

Badanie przeprowadzono na grupie ok. 1500 konsumentów, których zapytano o jakość produktów i usług na polskim rynku.
W kategorii "Kostka brukowa" najwięcej głosów otrzymała firma Bruk-Bet, dzięki czemu zdobyła najwyższe wyróżnienie - Złote Godło. Produkty Bruk-Betu zostały docenione za wyjątkową trwałość i wytrzymałość.

Duże uwagę konsumenci zwrócili na bogatą paletę barw kostek brukowych, wyróżniająca je spośród ofert pozostałych producentów dostępnych na polskim rynku. Badanie przeprowadzone na potrzeby programu pokazało ponadto, że Bruk-Bet jest marką godną zaufania, sprawdzoną i solidną.

Dyplom Bruk-Bet Złote Godło - dyplom
Dyplom dla firmy Bruk-Bet - Srebrna Budowlana Marka Roku 2011 i 2012 Dyplom dla firmy Bruk-Bet - Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2012

Srebrna Budowlana Marka Roku 2011 i 2012

Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o. o. - organizuje ranking Marek Budowlanych i nagradza najlepsze marki, które w ciągu roku cieszyły się największym zainteresowaniem i uznaniem wykonawców.

Marka Bruk-Bet została wyróżniona w kategorii "Kostka Brukowa" za "sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w minionym i obecnym roku". O wyniku  rankingu decydowało ogólnopolskie badanie opinii i preferencji firm wykonawczych przeprowadzone na przełomie  roku 2011 i 2012.


Źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu