Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2019
Do góry

Gardena: Praktyczne narzędzia do usuwania śniegu

Marka Gardena unowocześniła swój popularny system narzędzi ogrodowych combisystem dodając do niego elementy zimowe: łopaty do śniegu - KST 40 i Alu 50 oraz trzonek aluminiowy 130.

Gardena oferuję łopaty o szerokości pracy 40 lub 50 cm i profilu krawędzi wykonanym z tworzywa sztucznego lub aluminium. Do gładkich powierzchni wykonanych z betonu czy asfaltu idealnie nadaje się łopata z aluminiową krawędzią, plastikowa natomiast sprawdzi się na nierównym terenie, np. kostce brukowej. Głowice łopat zostały wyposażone w wysokie krawędzie boczne co sprawia, że nabierany śnieg nie spada na boki. Tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane łopaty jest odporne na uderzenia, sól drogową i temperaturę do minus 40 stopni.

Nowy trzonek aluminiowy 130 pozwala na pracę w pozycji pionowej. Zaokrąglony uchwyt ułatwia prowadzenie narzędzia. Sześciokątne mocowanie i śruba zaciskowa daje gwarancję stabilnego połączenia. Trzonek idealnie nadaję się do pracy z nowymi łopatami oraz z innymi narzędzi systemowymi combisystem Gardena.

Urządzenia combisystem marki Gardena objęte są 25 letnim okresem gwarancji.

2010-12-06

Może to Cię zainteresuje...
Nowe treści
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu