Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019
Do góry

Gardena: Praktyczne narzędzia do usuwania śniegu

Marka Gardena unowocześniła swój popularny system narzędzi ogrodowych combisystem dodając do niego elementy zimowe: łopaty do śniegu - KST 40 i Alu 50 oraz trzonek aluminiowy 130.

Gardena oferuję łopaty o szerokości pracy 40 lub 50 cm i profilu krawędzi wykonanym z tworzywa sztucznego lub aluminium. Do gładkich powierzchni wykonanych z betonu czy asfaltu idealnie nadaje się łopata z aluminiową krawędzią, plastikowa natomiast sprawdzi się na nierównym terenie, np. kostce brukowej. Głowice łopat zostały wyposażone w wysokie krawędzie boczne co sprawia, że nabierany śnieg nie spada na boki. Tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane łopaty jest odporne na uderzenia, sól drogową i temperaturę do minus 40 stopni.

Nowy trzonek aluminiowy 130 pozwala na pracę w pozycji pionowej. Zaokrąglony uchwyt ułatwia prowadzenie narzędzia. Sześciokątne mocowanie i śruba zaciskowa daje gwarancję stabilnego połączenia. Trzonek idealnie nadaję się do pracy z nowymi łopatami oraz z innymi narzędzi systemowymi combisystem Gardena.

Urządzenia combisystem marki Gardena objęte są 25 letnim okresem gwarancji.

2010-12-06


Komentarze

To Cię zainteresuje
Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.