Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Konkurs JAKA TO ROŚLINA?

21 marca o 8 rano rusza pierwszy w tym roku konkurs na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl

Konkurs JAKA TO ROŚLINA? rozpoczyna się 21 marca 2014 o godzinie 8.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek. Planowane zakończenie konkursu po godzinie 13 (godzina zakończenia może ulec zmianie).

Co godzinę - czyli o 8, 9, 10, 11 i 12 zamieścimy 1 zdjęcie rośliny do rozpoznania. Osoba, która jako pierwsza poda jej prawidłową nazwę wygra drobny upominek. Nagrodą jest zestaw naszych czasopism - t.j. marcowy numer miesięcznika Budujemy Dom oraz kwietniowy numer miesięcznika Czas na Wnętrze. 1 osoba może wygrać tylko 1 zestaw nagród.

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "JAKA TO ROŚLINA?" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs "JAKA TO ROŚLINA?" jest organizowany w dniu 21 marca 2014

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebooku i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. W dnu 21 marca na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek co godzinę - czyli o 8.00, 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00 zostanie zamieszczone 1 zdjęcie rośliny do rozpoznania. Odpowiedzi (nazwę rośliny) będzie można zamieszczać pod zdjęciem w komentarzach. Osoba, która jako pierwsza poda jej prawidłową nazwę wygra nagrodę - punkt patrz 6.3.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza Użytkownika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną do godziny 20.00 dnia 21 marca 2014 roku na stronie serwisu na Facebooku oraz na stronie www.zielonyogrodek.pl w Aktualnościach.

6.2. Zwycięzcą nagród jest 5 osób, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi pod opublikowanym zdjęciem. Zwycięzcy zostaną wytypowani przez jurorów w składzie: Michał Mazik - Redaktor serwisu www.zielonyogrodek.pl oraz Paweł Romanowski - Redaktor prowadzący serwisu www.zielonyogrodek.pl. 1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę.

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje zestaw: marcowy numer miesięcznika Budujemy Dom i kwietniowy numer miesięcznika Czas na Wnętrze.

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu