Logo
Logo
Do góry

Konkurs JAKA TO ROŚLINA?

21 marca o 8 rano rusza pierwszy w tym roku konkurs na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl

Konkurs JAKA TO ROŚLINA? rozpoczyna się 21 marca 2014 o godzinie 8.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek. Planowane zakończenie konkursu po godzinie 13 (godzina zakończenia może ulec zmianie).

Co godzinę - czyli o 8, 9, 10, 11 i 12 zamieścimy 1 zdjęcie rośliny do rozpoznania. Osoba, która jako pierwsza poda jej prawidłową nazwę wygra drobny upominek. Nagrodą jest zestaw naszych czasopism - t.j. marcowy numer miesięcznika Budujemy Dom oraz kwietniowy numer miesięcznika Czas na Wnętrze. 1 osoba może wygrać tylko 1 zestaw nagród.

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "JAKA TO ROŚLINA?" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs "JAKA TO ROŚLINA?" jest organizowany w dniu 21 marca 2014

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebooku i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. W dnu 21 marca na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek co godzinę - czyli o 8.00, 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00 zostanie zamieszczone 1 zdjęcie rośliny do rozpoznania. Odpowiedzi (nazwę rośliny) będzie można zamieszczać pod zdjęciem w komentarzach. Osoba, która jako pierwsza poda jej prawidłową nazwę wygra nagrodę - punkt patrz 6.3.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza Użytkownika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną do godziny 20.00 dnia 21 marca 2014 roku na stronie serwisu na Facebooku oraz na stronie www.zielonyogrodek.pl w Aktualnościach.

6.2. Zwycięzcą nagród jest 5 osób, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi pod opublikowanym zdjęciem. Zwycięzcy zostaną wytypowani przez jurorów w składzie: Michał Mazik - Redaktor serwisu www.zielonyogrodek.pl oraz Paweł Romanowski - Redaktor prowadzący serwisu www.zielonyogrodek.pl. 1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę.

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje zestaw: marcowy numer miesięcznika Budujemy Dom i kwietniowy numer miesięcznika Czas na Wnętrze.

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.

Warto przeczytać

Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Najpopularniejszy magazyn ogrodniczy na Świecie!
Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020
Zamów z darmową dostawą do domu!