Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
54
Okazje

"Miskanty – giganty wśród traw". Album Kolekcji Narodowej

Miskanty to oczarowujące, falujące na wietrze trawy, które dodają uroku każdemu zakątkowi ogrodu. Wprowadzają do ogrodu ruch, dźwięk, kształty. Zobacz niezwykły album, który ukazuje piękno miskantów w najefektowniejszych momentach rozwoju.

 

Album "Miskanty giganty wśród traw" ukazuje ich niezwykłą urodę. Dodatkowo zawiera ona spis wszystkich miskantów z Kolekcji Narodowej rodzaju Miscanthus w Rykach (jednej z największych na świecie). Zawiera także porady na temat uprawy i pielęgnacji tychże przepięknych traw ozdobnych.

To bez znaczenia, czy masz kilka, kilkanaście, czy tak jak autorzy kilkaset odmian miskantów w ogrodzie one nigdy nie przestaną Cię zachwycać i fascynować. Ich widok ukoi nerwy, wyciszy, doda sił na kolejne dni. Miskanty są magiczną dekoracją ogrodu, późnym latem i jesienią, ale mając ten album będziesz cieszyć się ich magnetyzującym widokiem cały rok. Dzięki tej książce zrelaksujecie się pośród szumiących traw.

Książka polecana jest zarówno dla miłośników traw ozdobnych, jak i osób, które zaczynają z niezwykłą przygodę z miskantami w ogrodzie.

Miskanty gigantyMISKANTY
giganty wśród traw

Autorzy: Artur Maj, Alicja Maj

Pierwsze na polskim rynku wydanie ilustrowane zdjęciami autorstwa Artura Maja z córką Alicją, ukazujące zbiór najciekawszych odmian miskantów z Kolekcji Narodowej rodzaju Miscanthus

Sprawdź, gdzie kupić

MISKANTY giganty wśród traw
MISKANTY giganty wśród traw

 Więcej informacji o kolekcji miskantów na:
www.daglezjaryki.pl

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (3)
Powiązane rośliny
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT