Logo
Logo
54
Do góry

"Miskanty – giganty wśród traw". Album Kolekcji Narodowej

Miskanty to oczarowujące, falujące na wietrze trawy, które dodają uroku każdemu zakątkowi ogrodu. Wprowadzają do ogrodu ruch, dźwięk, kształty. Zobacz niezwykły album, który ukazuje piękno miskantów w najefektowniejszych momentach rozwoju.

Album "Miskanty giganty wśród traw" ukazuje ich niezwykłą urodę. Dodatkowo zawiera ona spis wszystkich miskantów z Kolekcji Narodowej rodzaju Miscanthus w Rykach (jednej z największych na świecie). Zawiera także porady na temat uprawy i pielęgnacji tychże przepięknych traw ozdobnych.

To bez znaczenia, czy masz kilka, kilkanaście, czy tak jak autorzy kilkaset odmian miskantów w ogrodzie one nigdy nie przestaną Cię zachwycać i fascynować. Ich widok ukoi nerwy, wyciszy, doda sił na kolejne dni. Miskanty są magiczną dekoracją ogrodu, późnym latem i jesienią, ale mając ten album będziesz cieszyć się ich magnetyzującym widokiem cały rok. Dzięki tej książce zrelaksujecie się pośród szumiących traw.

Książka polecana jest zarówno dla miłośników traw ozdobnych, jak i osób, które zaczynają z niezwykłą przygodę z miskantami w ogrodzie.

Miskanty gigantyMISKANTY
giganty wśród traw

Autorzy: Artur Maj, Alicja Maj

Pierwsze na polskim rynku wydanie ilustrowane zdjęciami autorstwa Artura Maja z córką Alicją, ukazujące zbiór najciekawszych odmian miskantów z Kolekcji Narodowej rodzaju Miscanthus

Sprawdź, gdzie kupić

MISKANTY giganty wśród traw
MISKANTY giganty wśród traw

 Więcej informacji o kolekcji miskantów na:
www.daglezjaryki.pl

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Powiązane rośliny
Powiązane artykuły
Pokaż więcej (2)
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu