Logo
Logo
Do góry

Awbud: Galanteria do kostki brukowej

Decydując się na nawierzchnię z kostki brukowej warto pamiętać o dodatkach, czyli galanterii betonowej. Firma AWBUD Wyroby Betonowe proponuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów galanteryjnych.

Galanteria do kostki brukowej
fot. Awbud

Palisady

Dla podjazdu możemy dobrać inną galanterię niż do ścieżki ogrodowej. W jednym i drugim przypadku można zastosować palisady: o podstawie w kształcie półksiężyca lub w kształcie trapezu. Umożliwiają one wykreowanie stylu otoczenia: klasycznego lub nowatorskiego.

Idealnym wykończeniem dużych nawierzchni są obrzeża palisadowe, ułatwiające komponowanie łuków i innych kształtów nawierzchni.

Gazony

Ciekawym urozmaiceniem rabat są gazony. Firma AWBUD oferuje gazony w kształcie półksiężyca oraz prostokąta, w wielu kolorach. W gazonach nie tylko można posadzić kwiaty, ale również posiać trawę, wypełnić je ozdobnymi kamykami lub uczynić z nich rodzaj elementu architektonicznego, oddzielającego poszczególne części ogrodu.

Cena (netto):

Obrzeża palisadowe (50x30x6)

 • kolor szary: 9,80 zł/szt.
 • kolor czarny, czerwony, brązowy, karmelowy: 10,80 zł/szt.

Obrzeża chodnikowe (100x25x80)

 • kolor szary: 15,80 zł/szt.
 • kolor czarny, czerwony, brązowy, karmelowy: 18,80 zł/szt.

Obrzeża chodnikowe (100x20x60)

 • kolor szary: 10,80 zł/szt.
 • kolor czarny, czerwony, brązowy, karmelowy: 13,80 zł/szt.

Gazony (średnica 34,5 cm)

 • kolor szary: 10,80 zł/szt.
 • kolor czarny, czerwony, brązowy, karmelowy: 12,80 zł/szt.

Palisady (30x11)

 • kolor szary: 4,80 zł/szt.
 • kolor czarny, czerwony, brązowy, karmelowy: 5,80 zł/szt.

Palisady trapezowe (7,5x14x14,5)

 • kolor szary: 6,80 zł/szt.
 • kolor czarny, czerwony, brązowy, karmelowy: 7,80 zł/szt.

www.awbud.pl


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu