Logo
Logo
Do góry

Bruk-Bet: Wyróżniony w kategorii "Kostka brukowa" w rankingu Budowlana Marka Roku

30 czerwca 2011, podczas uroczystej gali w Businessman Institute w Warszawie, odbyło się podsumowanie rankingu "Budowlana Marka Roku". Wyróżnienie w kategorii „Kostka brukowa” otrzymała firma Bruk-Bet, jeden z czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania nawierzchni.

TEMAT NA CZASIE
Lazura do drewna – jaką stosować i dlaczego warto? | Praktyczny poradnik w 3 krokach
TEMAT NA CZASIE
Lazura do drewna – jaką stosować i dlaczego warto? | Praktyczny poradnik w 3 krokach
Lata lecą, trendy się zmieniają, a drewno cieszy się nieustającą popularnością wśród projektantów i miłośników ponadczasowego designu. Szereg zalet...

Ranking "Budowlana Marka Roku"

Cieszący się dużą popularnością ranking "Budowlana Marka Roku przeprowadzany jest przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Jego celem jest wyłonienie najlepszych marek budowlanych na polskim rynku w minionym roku – w maju 2011 odbyła się już siódma jego edycja. Sporządzany jest na podstawie badań ankietowych, przeprowadzanych wśród uczestników rynku budowlanego, takich jak firmy wykonawcze, dystrybutorzy, inwestorzy oraz architekci. Główna nagroda oraz dwa wyróżnienia rankingowe przyznawane są w każdej z 20 różnych kategorii materiałów budowlanych.

Wyróżnienie dla firmy BRUK-BET Sp. z o.o. w Rankingu Marek Budowlanych 2010 w kategorii: KOSTKA BRUKOWA

Wyróżnienie dla firmy Bruk-Bet w kategorii "Kostka brukowa" stanowi potwierdzenie dużej popularności produktów Bruk-Bet wśród wykonawców, a tym samym – świadectwo ich wysokiej jakości oraz odniesionego sukcesu rynkowego.

Oferta firmy Bruk-Bet

Firma Bruk-Bet to przedsiębiorstwo rodzinne z wyłącznie polskim kapitałem, istniejące od 1984 roku. Silną pozycję rynkową zyskała produkując wysokiej jakości kostki brukowe. Przez lata Bruk-Bet był pionierem rynku, sukcesywnie wprowadzając liczne nowości, a dziś poszczycić się może ofertą najszerszą wśród wszystkich producentów w Europie.

W bogatej ofercie firmy Bruk-Bet główne miejsce zajmują produkty do zabudowy nawierzchni - kostki brukowe, płyty tarasowe, obrzeża, a także wyroby dedykowane dla miejsc użyteczności publicznej i drogownictwa, takie jak płyty chodnikowe czy krawężniki. Najszlachetniejsze wśród nich należą do serii Prestige, cechującej się, poza najwyższą jakością, bogactwem kolorów, wzorów i tekstur.

Produkty firmy Bruk-Bet dają ogrom możliwości aranżacyjnych. Pozwalają na tworzenie atrakcyjnych elementów kompozycji nawierzchni o różnych kształtach i barwach. Firma prowadzi również własne biuro projektowe, świadczące usługi oryginalnego projektowania nawierzchni ogrodowych.

źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

Warto przeczytać
PELARGONIE
Na czasie
PELARGONIE
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu