Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
 • - aktualności z branży ogrodniczej,
 • - porady ogrodnicze krok po kroku,
 • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
 • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Oleo-Mac: Nowoczesne, ręczne dmuchawy

Victus-Emak proponuje nowoczesne i niezawodne dmuchawy ręczne do oczyszczania z liści, gałązek i innych zanieczyszczeń balkonów i tarasów.

Urządzenia wyposażone są w profesjonalny system antywibracyjny „Vibcut” składający się z elastycznych sprężyn, całkowicie izolujących użytkownika od drgań generowanych przez maszynę. Dodatkową ochronę stanowią gumowe nakładki zamontowane na uchwytach, chroniące dłonie przed drganiami przenoszonymi na uchwyty.


Wchłonięte zanieczyszczenia są szybko rozdrabniane przez cztery stalowe noże, zmniejszając objętość odpadów, zebranych w zbiorniku. Ekologiczny silnik emituje niski poziom hałasu.

Dmuchawa ręczna Oleo-Mac BV 270

To proste w obsłudze urządzenie, przeznaczone do pracy w warunkach umiarkowanego zapylenia. Model posiada filtr wykonany z gąbki, łatwy do konserwacji i bardzo wydajny.

Urządzenie zaopatrzone jest w nowoczesny silnik spełniający wymagania normy Euro 2 oraz dwa wentylatory, zwiększające żywotność układu chłodzącego silnik. Ergonomicznie wyprofilowana pokrywa wlotu powietrza ułatwia czyszczenie i konserwację dmuchawy ogrodowej.

Parametry techniczne BV 270

 • Moc: 1,2 KM - 0,9 kW
 • Pojemność silnika: 30,5 cm3
 • Maks. objętość powietrza: 11,6 m3/min - 700 m3 /h
 • Maks. prędkość powietrza: 65 m/s
 • Pojemność worka: 36 L
 • Ciężar: 4,5 kg

Cena: 975 zł

Dmuchawa ręczna Oleo-Mac BV 270

Dmuchawa ręczna Oleo-Mac BV 300
Dmuchawa ręczna Oleo-Mac BV 270
fot. Victus-Emak
Dmuchawa ręczna Oleo-Mac BV 300
fot. Victus-Emak

Dmuchawa ręczna Oleo-Mac BV 300

To bardzo wydajne urządzenie, umożliwiające pracę nawet w warunkach dużego zapylenia. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowy antywibracyjnemu „Vibcut” oraz nowoczesnemu silnikowi, urządzenie wyróżnia się najniższym wśród urządzeń na rynku poziomem drgań – zaledwie 3,5 m/s2 oraz wyjątkowo niską emisją hałasu – tylko 89 dB(A).

Model jest także wyposażony w gumowe uchwyty podnoszące komfort użytkowania oraz filtr z tkaniny, który zapewnia maksymalną ochronę silnika dmuchawy ogrodowej, nawet podczas pracy w bardzo zapylonym środowisku.

Parametry techniczne BV 300

 • Moc: 1,3 KM - 1,0 kW
 • Pojemność silnika: 30,5 cm3
 • Maks. objętość powietrza: 12 m3/min - 720 m3 /h
 • Maks. prędkość powietrza: 70 m/s
 • Pojemność worka: 36 L
 • Ciężar: 4,5 kg

Cena: 1150 zł

2009-09-16

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World