Logo
Logo
Okazje

Betafence: Pomysły na oryginalne ogrodzenia

Ogrodzenia oryginalne i dające poczucie prywatności Chcesz wyróżnić się ogrodzeniem na tle sąsiadów? Zobacz, na jakie oryginalne rozwiązania możesz się zdecydować.

 

Oryginalne ogrodzenia

System ogrodzeniowy to dziś podstawowy element każdej posesji. Zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom, a dodatkowo upiększa otoczenie. Jednak wielu osobom to nie wystarcza – chcą, by ich ogrodzenie wyróżniało się na tle innych. Z pomocą przychodzą oryginalne rozwiązania proponowane przez Betafence.

panel Zenturo Betafence
panel Zenturo Betafence

Murki dla ceniących prywatność

Jeżeli chcesz odgrodzić się od świata, bądź też mieszkasz przy ruchliwej ulicy, doskonałym wyborem dla Ciebie będą murki gabionowe Zenturo.

To konstrukcje składające się z paneli ogrodzeniowych, montowanych parzyście na specjalnych prostokątnych słupach Zenturo, tworząc prostopadłościenną przestrzeń. Tę wypełnia się przeróżnym materiałem organicznym lub nieorganicznym, takim jak zastygnięta lawa, otoczaki, kora drzew, pędy bambusa, szkło z recyklingu lub szyszki.

Zarówno panele, jak i słupy Zenturo służące do konstruowania murków są zabepieczone przed korozją warstwą ocynku i proszku poliestrowego. Powstała w ten sposób ściana będzie efektowną i atrakcyjną wizualnie zaporą zapewniającą poczucie prywatności lub przysłaniającą obszar posesji, ktorego nie chcemy eksponować (np. śmietniki).

przesłony Bekafor Betafence
przesłony Bekafor Betafence


Zalety murków gabionowych są nie do przecenienia. Murek może neutralizować przykre zapachy z kompostownika lub zagrody śmietnikowej, jeśli wypełni się go korą drzew, szyszkami lub pniakami.

Dzięki właściwościom dźwiękoszczelnym skutecznie uwolni domowników od hałasu. Jego wypełnienie można wypełniać co jakiś czas, więc nigdy się nie znudzi. A montaż murku gabionowego jest niezwykle łatwy. Dowiedz się jak to zrobić

Panele z przesłonami

Pamiętasz czasy dzieciństwa, kiedy to królowały drewniane ogrodzenia? Jeśli tak, to możesz przybliżyć widoki z przeszłości dzięki przesłonom używanym do wypełniania paneli Bekafor. Firma Betafence przygotowała dwa rozwiązania.

Przesłony Collfort skierowane są do miłośników natury. Wykonane zostały z drewna sosny nordyckiej – bardzo trwałej i ciepłej z wyglądu. Z kolei wersja Nevada zbudowana jest z wysokiej jakości PVC, które daje możliwość dostosowania koloru do Twoich potrzeb i gustu.


taśma Screeno Wawe Betafence
taśma Screeno Wave Betafence

Montaż przesłon dla systemu Bekafor jest niezwykle prosty, dlatego większość osób bez problemu poradzi sobie z nim samodzielnie.

Taśma ogrodzeniowa

Najnowszą propozycją od Betafence jest taśma Screeno Wave, dedykowana płaskim panelom Nylofor. Wykonana została z trwałego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, które gwarantuje utrzymanie koloru przez lata.

Podobnie jak poprzednie rozwiązania, jest prosta w montażu: wystarczy, że po prostu przepleciesz je przez przęsła paneli. Mnogość dostępnych opcji sprawia, że na pewno znajdziesz wśród nich idealne rozwiązanie dla siebie.

Źródło: Betafence

 
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (3)


Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu