Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
15
Okazje

Rośliny i ogrody w międzynarodowym wydaniu

Tysiące roślin, setki aranżacji oraz mnóstwo inspiracji dla Twojego domu i ogrodu w pawilonach rozkwitających feerią barw i roztaczających niepowtarzalne zapachy. Przed nami 27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będąca częścią targów 4. edycja FLOWER EXPO POLSKA.

Już 5-7 września 2019 r. w warszawskim EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
Od dzisiaj grabienie liści stanie się przyjemnością! Można tak śmiało napisać dzięki grabiom PROLINE z linii "System CLICK". Z nimi sterty liści nie...

Naturalny wybór

7 września 2019 r. – tę datę do swojego kalendarza powinni wpisać nie tylko entuzjaści roślin i miłośnicy DIY, ale również każdy, kto interesuje się zielenią i chce wprowadzić ją do przestrzeni wokół siebie. ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA to największe międzynarodowe targi roślin i ogrodów w Polsce. Trzeci dzień (sobota) jest otwarty dla publiczności, dla której zieleń jest naturalnym wyborem przy myśleniu o wnętrzu i najbliższym otoczeniu, a jednocześnie zwraca uwagę na korzyści płynące z posiadania ogrodu i bliskiego kontaktu z przyrodą.

Poza dekoracją otoczenia, domu czy wnętrza, zieleń to także sposób na odreagowanie stresów, realizację pasji, czystsze powietrze, ruch i relaks, a także stworzenie miejsca zabawy i odpoczynku. Odwiedzający w jednym miejscu i czasie dowiedzą się u źródeł, które rośliny są bardziej, a które mniej wymagające, jak je pielęgnować, komponować, leczyć czy jeszcze lepiej zapobiegać problemom zdrowotnym w sposób przyjazny dla środowiska. Przy tych działaniach niezbędne są narzędzia i maszyny, które będzie można obejrzeć oraz sprawdzić na wystawie.

Zieleń to Życie & Flower Expo Polska

Blisko natury w miejskim stylu

Odwiedzający wystawę mieszkańcy metropolii skorzystają ze specjalnie dla nich przygotowanego programu – pokazów florystycznych inspirujących jak samodzielnie udekorować wnętrze, prezentacji stylowych aranżacji roślin doniczkowych i kompozycji. W programie przewidziane są również wykłady otwarte umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu sadzenia, pielęgnacji czy funkcjonowania ogrodu m.in. bioróżnorodności w ogrodzie, sekretnego życia pszczół czy prowadzenia warzywno–owocowego ogrodu ozdobnego.

Ale to nie wszystko. Podczas Targów będzie można zobaczyć jak przyciągnąć pszczoły do ogrodu, zbudować domki dla zapylaczy oraz skorzystać z wiedzy ekspertów w strefie porad. Na gości czeka również kiermasz roślin na którym nie tylko uzyskamy profesjonalne doradztwo, ale też kupimy wyjątkowe rośliny prosto od producentów. Nie może zabraknąć również miejsca relaksu w cieniu dużych drzew i otoczeniu kompozycji z roślin. Przyjdź i sięgnij po najlepsze inspiracje!

Więcej informacji o programie wystawy i biletach: www.zielentozycie.pl
oraz www.flowerexpo.pl

2019-07-10

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT