Logo
Logo
Do góry

Husqvarna: Nowa linia dmuchaw do liści

Dmuchawy do liści Husqvarna należą do produktów stworzonych w oparciu o najnowsze technologie. Zarówno profesjonalista, jak i właściciel przydomowego ogródka wśród dmuchaw Husqvarna znajdzie odpowiednie dla siebie narzędzia. Zbieranie liści przy pomocy dmuchawy jest zdecydowanie mniej pracochłonne i wymaga poświęcenia mniej czasu, niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod.

 

W ofercie znajdują się zarówno urządzenia ręczne, jak i plecakowe. Wszystkie dmuchawy do liści Husqvarna są proste w obsłudze. Za ich pomocą możliwe jest także zbieranie liści w trybie odkurzania.

Husqvarna 125B

Ręczna dmuchawy do liści o bardzo wysokiej mocy wydmuchu, przeznaczona do prac przydomowych. Urządzenie jest dobrze wyważone i poręczne. Obudowa wentylatora została bowiem opracowana w taki sposób, aby strumień wydmuchiwanego powietrza znalazł się w jednej linii z uchwytem. Dzięki temu maszyną łatwo się manewruje.

Wyłącznik automatycznie ustawia się w pozycji ON, aby rozruch przebiegał bez problemów. Możliwa jest regulacja prędkości wentylatora i długości rury. Wszystkie dźwignie są zebrane w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Husqvarna 356BTx

Profesjonalna dmuchawa do liści o dużej mocy wydmuchu i najniższej emisji hałasu wśród dmuchaw na rynku (hałas w znacznym stopniu tłumią: silnik, obudowa wentylatora oraz izolacja akustyczna). System oczyszczania powietrza wlotowego zapewnia dłuższe okresy pracy bez przestojów. Dźwignia gazu zamocowana jest na rurze wylotowej.

Wygodne, wentylowane szelki redukują obciążenie operatora. Urządzenie posiada pas biodrowy oraz szerokie pasy na ramionach. Wyściełany uchwyt można ustawić pod kątem.

Husqvarna 130 BT

Lekka dmuchawa plecakowa wyposażona w nowy silnik X-TORQ®  zaprojektowany tak, aby redukować emisję szkodliwych spalin o ok. 60% i zużycie paliwa o ok. 20%. Mocny i łatwy w uruchomieniu silnik w połączeniu z efektywnie zaprojektowanym wentylatorem, daje wysoką prędkość przepływu powietrza.

Wyściełane szelki zapewniają komfort pracy. Manetka sterująca, pokryta gumowym obiciem, aby uchwyt był stabilny, może być ustawiona pod różnym kątem.

2009-10-16

Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!