Logo
Logo
Do góry

Husqvarna: Nowa linia dmuchaw do liści

Dmuchawy do liści Husqvarna należą do produktów stworzonych w oparciu o najnowsze technologie. Zarówno profesjonalista, jak i właściciel przydomowego ogródka wśród dmuchaw Husqvarna znajdzie odpowiednie dla siebie narzędzia. Zbieranie liści przy pomocy dmuchawy jest zdecydowanie mniej pracochłonne i wymaga poświęcenia mniej czasu, niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod.

W ofercie znajdują się zarówno urządzenia ręczne, jak i plecakowe. Wszystkie dmuchawy do liści Husqvarna są proste w obsłudze. Za ich pomocą możliwe jest także zbieranie liści w trybie odkurzania.

Husqvarna 125B

Ręczna dmuchawy do liści o bardzo wysokiej mocy wydmuchu, przeznaczona do prac przydomowych. Urządzenie jest dobrze wyważone i poręczne. Obudowa wentylatora została bowiem opracowana w taki sposób, aby strumień wydmuchiwanego powietrza znalazł się w jednej linii z uchwytem. Dzięki temu maszyną łatwo się manewruje.

Wyłącznik automatycznie ustawia się w pozycji ON, aby rozruch przebiegał bez problemów. Możliwa jest regulacja prędkości wentylatora i długości rury. Wszystkie dźwignie są zebrane w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Husqvarna 356BTx

Profesjonalna dmuchawa do liści o dużej mocy wydmuchu i najniższej emisji hałasu wśród dmuchaw na rynku (hałas w znacznym stopniu tłumią: silnik, obudowa wentylatora oraz izolacja akustyczna). System oczyszczania powietrza wlotowego zapewnia dłuższe okresy pracy bez przestojów. Dźwignia gazu zamocowana jest na rurze wylotowej.

Wygodne, wentylowane szelki redukują obciążenie operatora. Urządzenie posiada pas biodrowy oraz szerokie pasy na ramionach. Wyściełany uchwyt można ustawić pod kątem.

Husqvarna 130 BT

Lekka dmuchawa plecakowa wyposażona w nowy silnik X-TORQ®  zaprojektowany tak, aby redukować emisję szkodliwych spalin o ok. 60% i zużycie paliwa o ok. 20%. Mocny i łatwy w uruchomieniu silnik w połączeniu z efektywnie zaprojektowanym wentylatorem, daje wysoką prędkość przepływu powietrza.

Wyściełane szelki zapewniają komfort pracy. Manetka sterująca, pokryta gumowym obiciem, aby uchwyt był stabilny, może być ustawiona pod różnym kątem.

2009-10-16


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu