Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Stanley: FuBar III do prac remontowo-wyburzeniowych

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, chcąc ułatwić wszelkie prace remontowo-wyburzeniowe, wprowadziła do swojej oferty nowość - FuBar III.

Przyrządy służące do demontażu to łomy, łapki do wyciągania gwoździ, przecinaki i młoty. FuBar III z linii FatMax to wielofunkcyjne narzędzie służące do podważania, wbijania, wyciągania gwoździ oraz rozbijania i rozdzierania różnych materiałów. Dzięki tym funkcjom zastępuje cały zestaw przyrządów rozbiórkowych.


Narzędzie FuBar III w nowej wersji jest dłuższe, dzięki czemu można się nim posługiwać oburącz podczas prac wymagających użycia dużej siły.

Rękojeść zakończona jest łapką przeznaczoną do szybkiego wyciągania i podważania gwoździ. Gumowe nakładki na rękojeść umożliwiają mocny chwyt, zapobiegają ślizganiu się dłoni, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy.

Specjalna konstrukcja szczęk została zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić wyłamywanie i odsuwanie desek.

Narzędzie zostało odlane z jednego kawałka wysokiej jakości stali. Ma hartowany obuch, co gwarantuje jego wysoką wytrzymałość.

Informacje techniczne:

  • Długość: 762 mm
  • Ciężar: 3,8 kg
  • Sugerowana cena detaliczna: 420 zł

2009-01-12


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Rośliny rosnące w doniczkach, pozostawione na zimę na balkonie lub tarasie, wymagają szczególnej uwagi. Gdy przyjdzie ocieplenie, należy je dobrze podlewać, w innym przypadku grozi im susza fizjologiczna.
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Jak zimową porą wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania? Wystarczy ustawić w pokoju pięknie pachnący hiacynt, który pobudzi swoim zapachem nasze zmysły
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Warto sprawdzić, czy osłony chroniące rośliny przed mrozem nie są uszkodzone i właściwie spełniają swą funkcję.
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie i nie nawoźmy. Przenieśmy je w jak najjaśniejsze miejsce. Sprawdźmy też, które rośliny potrzebują zraszania w zimie.
Tydzień 5, Sentencja nr:1
Tydzień 5, Sentencja nr:1
W dalszym ciągu pamiętajmy o konieczności otrząsania śniegu z krzewów iglastych, zwłaszcza tych o pokroju kolumnowym. Zapobiegnie to wyłamywaniu gałęzi i deformacji roślin.
Twoja strona ogrodu