Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Stanley: FuBar III do prac remontowo-wyburzeniowych

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, chcąc ułatwić wszelkie prace remontowo-wyburzeniowe, wprowadziła do swojej oferty nowość - FuBar III.

Przyrządy służące do demontażu to łomy, łapki do wyciągania gwoździ, przecinaki i młoty. FuBar III z linii FatMax to wielofunkcyjne narzędzie służące do podważania, wbijania, wyciągania gwoździ oraz rozbijania i rozdzierania różnych materiałów. Dzięki tym funkcjom zastępuje cały zestaw przyrządów rozbiórkowych.


Narzędzie FuBar III w nowej wersji jest dłuższe, dzięki czemu można się nim posługiwać oburącz podczas prac wymagających użycia dużej siły.

Rękojeść zakończona jest łapką przeznaczoną do szybkiego wyciągania i podważania gwoździ. Gumowe nakładki na rękojeść umożliwiają mocny chwyt, zapobiegają ślizganiu się dłoni, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy.

Specjalna konstrukcja szczęk została zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić wyłamywanie i odsuwanie desek.


Narzędzie zostało odlane z jednego kawałka wysokiej jakości stali. Ma hartowany obuch, co gwarantuje jego wysoką wytrzymałość.

Informacje techniczne:

  • Długość: 762 mm
  • Ciężar: 3,8 kg
  • Sugerowana cena detaliczna: 420 zł

2009-01-12

Komentarze

Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.