Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Stanley: FuBar III do prac remontowo-wyburzeniowych

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, chcąc ułatwić wszelkie prace remontowo-wyburzeniowe, wprowadziła do swojej oferty nowość - FuBar III.

Przyrządy służące do demontażu to łomy, łapki do wyciągania gwoździ, przecinaki i młoty. FuBar III z linii FatMax to wielofunkcyjne narzędzie służące do podważania, wbijania, wyciągania gwoździ oraz rozbijania i rozdzierania różnych materiałów. Dzięki tym funkcjom zastępuje cały zestaw przyrządów rozbiórkowych.


Narzędzie FuBar III w nowej wersji jest dłuższe, dzięki czemu można się nim posługiwać oburącz podczas prac wymagających użycia dużej siły.

Rękojeść zakończona jest łapką przeznaczoną do szybkiego wyciągania i podważania gwoździ. Gumowe nakładki na rękojeść umożliwiają mocny chwyt, zapobiegają ślizganiu się dłoni, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy.

Specjalna konstrukcja szczęk została zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić wyłamywanie i odsuwanie desek.


Narzędzie zostało odlane z jednego kawałka wysokiej jakości stali. Ma hartowany obuch, co gwarantuje jego wysoką wytrzymałość.

Informacje techniczne:

  • Długość: 762 mm
  • Ciężar: 3,8 kg
  • Sugerowana cena detaliczna: 420 zł

2009-01-12

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 30, Sentencja nr:8
Tydzień 30, Sentencja nr:8
Nie zapomnijmy o pielęgnacji róż. Ważne jest systematyczne usuwanie przekwitłych kwiatów oraz wycinanie dzikich pędów.
Tydzień 30, Sentencja nr:7
Tydzień 30, Sentencja nr:7
Po zakończeniu zbioru wczesnych malin usuwamy zeszłoroczne pędy, na których znajdowały się owoce. Palimy je, bo mogą stanowić źródło chorób. Jeśli młode gałązki są słabe lub połamane też je wycinamy przy samej ziemi.
Tydzień 30, Sentencja nr:6
Tydzień 30, Sentencja nr:6
Pamiętajmy o usuwaniu nadmiaru roślin wodnych z oczka, w przeciwnym razie może dojść do zaburzenia równowagi biologicznej w zbiorniku. Rośliny nie powinny zajmować więcej niż 1/3 powierzchni lustra wodnego.
Tydzień 30, Sentencja nr:5
Tydzień 30, Sentencja nr:5
Latem trawa jest bardziej narażona na wysychanie (szczególnie młode trawniki, założone w tym sezonie), dlatego trzeba ją systematycznie nawadniać (co 1-3 dni). Podlewanie najlepiej przeprowadzać wczesnym rankiem lub późnym wieczorem.
Tydzień 30, Sentencja nr:3
Tydzień 30, Sentencja nr:3
Jeżeli trawa na naszym trawniku jest żółta, dobrze ją podlejmy, a następnie (gdy się zazieleni) skośmy i zasilmy nawozem azotowym.
Twoja strona ogrodu