Logo
Logo
6
Do góry

Targi GREEN AREA SHOW. Premierowa odsłona już w październiku!

Innowacyjne maszyny ogrodnicze i komunalne, nowości z kategorii urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni, szeroka oferta sprzętu do utrzymania pól golfowych, a także prezentacja katalogów na 2020 rok, możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń oraz śledzenia najnowszych trendów branżowych – tak w skrócie można opisać zbliżającą się wielkimi krokami PREMIEROWĄ edycję Targów GREEN AREA SHOW, które odbędą się w dniach 2-3 października na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

 

Targi GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej. Najważniejszym punktem programu będą dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy Targów na terenie zewnętrznym będą mogli poznać praktyczne zalety takich marek jak: AL-KO, AVANT, HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, ISEKI, KUBOTA, WIEDENMANN i wielu innych. Wśród wystawców nie zabraknie również firmy VICTUS z marką OLEO MAC i PERFETTO z urządzeniami TORO.

Pojawią się też przedstawiciele z pozostałych sektorów ogrodniczych jak: opryskiwacze, nawozy, nasiona, torfy, podłoża, chemia ogrodowa. Podczas Targów będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm jak: MALOEX, BROSS, GRUPA INCO, ML, INTERMAS POLSKA, KALNAS, AGARIS POLAND, LASLAND, KRONEN, GEO POLSKA, AGRIMPEX i innych. Bardzo interesująco zapowiada się także prezentacja nowości maszynowych na sezon 2020 w strefa ECO sprzętu.

Podczas Targów GREEN AREA SHOW odbędzie się również cykl paneli dla zarządców zieleni miejskiej. Trend na „zielone miasta” to nie chwilowa moda, lecz wynik rosnącej świadomości społeczeństwa, która przekłada się na lepsze samopoczucie mieszkańców. Celem I Forum Zarządcy Zieleni jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską. Zostaną podjęte tematy, które już dziś stanowią nie lada wyzwanie dla zarządców zieleni miejskiej. Wśród nich, spędzająca sen z powiek, kwestia ujednolicenia standardów kształtowania zieleni w Polsce, o której opowiedzą przedstawiciele Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.

Więcej informacji na temat możliwości kupna biletów oraz programu wydarzeń znajdziesz na www.gashow.pl

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu