Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
5
Do góry

Targi GREEN AREA SHOW. Premierowa odsłona już w październiku!

Innowacyjne maszyny ogrodnicze i komunalne, nowości z kategorii urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni, szeroka oferta sprzętu do utrzymania pól golfowych, a także prezentacja katalogów na 2020 rok, możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń oraz śledzenia najnowszych trendów branżowych – tak w skrócie można opisać zbliżającą się wielkimi krokami PREMIEROWĄ edycję Targów GREEN AREA SHOW, które odbędą się w dniach 2-3 października na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Targi GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej. Najważniejszym punktem programu będą dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy Targów na terenie zewnętrznym będą mogli poznać praktyczne zalety takich marek jak: AL-KO, AVANT, HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, ISEKI, KUBOTA, WIEDENMANN i wielu innych. Wśród wystawców nie zabraknie również firmy VICTUS z marką OLEO MAC i PERFETTO z urządzeniami TORO.

Pojawią się też przedstawiciele z pozostałych sektorów ogrodniczych jak: opryskiwacze, nawozy, nasiona, torfy, podłoża, chemia ogrodowa. Podczas Targów będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm jak: MALOEX, BROSS, GRUPA INCO, ML, INTERMAS POLSKA, KALNAS, AGARIS POLAND, LASLAND, KRONEN, GEO POLSKA, AGRIMPEX i innych. Bardzo interesująco zapowiada się także prezentacja nowości maszynowych na sezon 2020 w strefa ECO sprzętu.

Podczas Targów GREEN AREA SHOW odbędzie się również cykl paneli dla zarządców zieleni miejskiej. Trend na „zielone miasta” to nie chwilowa moda, lecz wynik rosnącej świadomości społeczeństwa, która przekłada się na lepsze samopoczucie mieszkańców. Celem I Forum Zarządcy Zieleni jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską. Zostaną podjęte tematy, które już dziś stanowią nie lada wyzwanie dla zarządców zieleni miejskiej. Wśród nich, spędzająca sen z powiek, kwestia ujednolicenia standardów kształtowania zieleni w Polsce, o której opowiedzą przedstawiciele Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.

Więcej informacji na temat możliwości kupna biletów oraz programu wydarzeń znajdziesz na www.gashow.pl


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu