Logo
Logo
10
Do góry

Rolimpex S.A. w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

Rolimpex S.A – największa polska firma sektora nasiennego, po raz pierwszy w historii swojej działalności, znalazła się w rankingu „Gazele Biznesu”. W plebiscycie wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Tegoroczna edycja wydarzenia była już 18.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, sporządzane co roku przez „Puls Biznesu”. Projekt realizowany jest od 2000 roku, a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. W tegorocznym zestawieniu firm o największym potencjale, znalazło się także przedsiębiorstwo ROLIMPEX S.A.

- Znalezienie się w tym rankingu to dla nas szczególne wyróżnienie. Przez ponad 10 lat istnienia naszej grupy nasiennej staramy się spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby naszych Klientów poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i wszelkich porad związanych z naszą działalnością. Znalezienie się na liście „Gazeli Biznesu” z pewnością będzie miało wpływ na dalszy rozwój naszej firmy, a także kontakty z obecnymi i przyszłymi kontrahentami – mówi Kazimierz Boniecki, prezes firmy Rolimpex S.A.

W corocznej odsłonie rankingu analitycy i eksperci badają wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2014, 2015 i 2016.

O tytuł „Gazeli Biznesu 2017” mogły ubiegać się firmy, które spełniły wszystkie ściśle określone kryteria, w tym: rozpoczęły działalność przed rokiem 2014 i prowadziły ją nieprzerwanie do 2017 roku, w roku bazowym 2014 ich przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, w latach 2014-2016 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. Dodatkowo firmy musiały umożliwić analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

2018-02-14
Źródło: Rolimpex S.A.


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Katalog roślin
TUJE
Na czasie
TUJE
Zobacz więcej
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51646
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => jak-dobrze-ulozyc-bukiet
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51140
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => miejskie-tropiki-mieszkanie-w-trendzie-urban-jungle
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu