Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Nowy video blog ogrodniczy - "POZBRUK zaprasza do ogrodu"

Od lipca 2014 roku firma POZBRUK rozpoczęła prowadzenie własnego vloga - video bloga. Nowa platforma komunikacji dedykowana jest wszystkim zainteresowanym tematyką małej architektury i ogrodu. Dzięki nowoczesnej i wygodnej formie urządzanie przestrzeni wokół domu będzie teraz jeszcze prostsze.

Umiejętne zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia domu jest w stanie dopełnić jego wygląd i dodać mu wiele uroku. Czasem stosunkowo niewielkim nakładem pracy i środków można uzyskać nieoczekiwanie znaczącą poprawę estetyki oraz kompozycji całej przestrzeni. Odpowiednio urządzony ogród, podjazd do garażu czy frontowa alejka podkreślają walory architektoniczne domu i jego cechy charakterystyczne.

Video porady od ekspertów POZBRK

Nowy vlog – „POZBRUK zaprasza do ogrodu” – powstał z myślą o osobach, które chcą, aby otoczenie wokół ich domu miało wyjątkowy klimat. Cykliczna forma oraz liczne porady ekspertów, w tym architektów czy ogrodników, będą źródłem wiedzy dla każdego.

Vlog „POZBRUK zaprasza do ogrodu” oferuje nowoczesną formę przekazywania wskazówek i porad. Istnieje wiele blogów, na których możemy jedynie czytać o kształtowaniu ogrodów i przestrzeni wokół domu. Forma vloga umożliwia oglądanie tego, jak omawiane rozwiązania czy produkty wyglądają w rzeczywistości, uwalnia nas więc od ograniczenia jedynie do naszej własnej wyobraźni, jak może to mieć miejsce w przypadku tekstów.

Filmy można łatwo odtwarzać i wielokrotnie do nich wrać. Dzięki mobilnym urządzeniom będziemy mogli wykonywać pracę, krok po kroku wspierając się na bieżąco poradami ekspertów.


W krótkich filmikach fachowcy zaproszeni do współpracy przez firmę POZBRUK przedstawią sposoby na to, jak sprawić, aby otaczająca nas przestrzeń i zieleń cieszyły nie tylko oko, ale także ducha, nie zapominając przy tym o walorach użytkowych.

Pierwszy odcinek na vlogu - Jak urządzić swój taras?

Pierwszy odcinek vloga poświęcony będzie tarasom w ogrodach. Uzyskamy w nim odpowiedzi na najczęściej trapiące nas pytania – jakiej wielkości tarasy sprawdzają się najlepiej, z jakiego typu materiałów je wykonać, aby były trwałe oraz jak w pełni wykorzystać walory otaczającej nas przestrzeni.


Szczegółowych porad udzieli nam architekt Katarzyna Kozanecka, która omawia wszystkie te zagadnienia, zwracając uwagę, na to, iż projekt powinien być uzależniony od funkcji, jaką docelowo ma pełnić nasz taras. Dzięki trafnym spostrzeżeniom architekta będziemy mogli wybrać najlepsze rozwiązanie dla nas i naszej rodziny.

Źródło: POZBRUK

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu