Logo
Logo
Okazje

Buszrem: Rock - nowe obrzeża płyt tarasowych

Klasyczna forma, naturalna barwa kamienia oraz charakterystyczna chropowatość. Rodzina szlachetnych płyt tarasowych Rock wzbogaciła się o obrzeża dedykowane do wykończeń krawędzi tarasów i stopni schodowych.

 

Każdy dobry projektant doskonale wie, jak bardzo ostateczny wygląd domu, mieszkania bądź ogrodu zależy od detali wykończeniowych. Niepozorne elementy stanowią „kropkę nad i” decydując o wizualnym sukcesie projektu. W przypadku tarasów taki elementem są obrzeża, które uzupełniają i podkreślają urodę płyt tarasowych.

Obrzeża Rock należą do rodziny eleganckich płyt tarasowych o tej samej nazwie. Zbudowane są w całej masie ze szlachetnego kruszywa marmurowego lub granitowego. Stonowane kolory elementów w wersji jaśniejszej – marmurowej, oraz nieco ciemniejszej – granitowej, to cecha, która pozwala łączyć obrzeża również z innymi płytami – np. widocznymi na zdjęciach curlingowanymi (szczotkowanymi) płytami z rodziny Blues.

Jednolite wybarwienie ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne zalety, ponieważ pozwala na swobodne dopasowanie elementów (przycinanie) przez wykonawcę. Standardowy element ma długość 1 metra i wysokość 30 cm. Przy produkcji obrzeży Rock wykorzystywana jest technologia śrutowania, która nadaje elementom charakterystyczną fakturę oraz bardzo naturalny wygląd wiernie odwzorowujący prawdziwy kamień.

Nowe obrzeża Rock sprawdzą się jako materiał wykończeniowy zarówno do tarasów o regularnym kształcie, jak i schodów, alejek i podjazdów. Co więcej, obrzeże Rock świetnie nada się do wykorzystania jako element zewnętrznych stopni schodowych wykonanych z szlachetnych kostek brukowych.

Źródło: Buszrem
To Cię zainteresuje


 
Twoja strona ogrodu