Logo
Logo
Poprzednia firma Następna firma

Śnieżek Szkółka Roślin Ozdobnych Centrum Ogrodnicze

21-040 Świdnik, Al. Lotników Polskich 1

Nasza szkółka roślin istnieje od 1985 roku w okolicach Lublina. Powstała z zamiłowania do roślin i chęci działania w branży ogrodniczej. Początkowo produkowaliśmy głównie sadzonki roślin jagodowych. W kolejnych latach rozpoczęliśmy produkcję materiału ozdobnego, która wkrótce całkowicie zastąpiła poprzednią działalność.

Lata 90. to początek upraw w doniczkach bylin a następnie roślin liściastych i iglastych. Już od 1998 roku istniał przy szkółce punkt sprzedaży roślin dla klientów detalicznych, który z biegiem lat był stale rozbudowywany i powiększany. W chwili obecnej jest to ponad 2000 m2 , na którym znajduje się ponad 900 różnych odmian roślin. Obecnie posiadamy duży wybór roślin do nasadzeń ogrodowych, miejskich i parkowych. Specjalizacją naszej szkółki są drzewa i krzewy iglaste w tym formy szczepione i formowane (bonsai). Wśród oferowanych przez nas krzewów i drzew liściastych jest wiele nowości rynkowych dla miłośników roślin i hobbystów. Aktualnie pragniemy zwrócić uwagę Państwa na bogatą ofertę berberysów, hortensji i budlei tj. roślin szczególnie atrakcyjnych w okresie letnim i chętnie sadzonych w ogrodach i na działkach rekreacyjnych. Uzupełnieniem naszej produkcji są pnącza oraz wieloletnie uprawy gruntowe świerków, jałowców i tuj.

Znaczną część naszej produkcji stanowią rośliny do nasadzeń miejskich i przydrożnych, charakteryzujące się dużą tolerancją na warunki środowiskowe, łatwością uprawy i wysoką mrozoodpornością.

Z roku na rok poszerzamy asortyment produkowanych roślin dołączając nowe gatunki i odmiany w celu zaspokojenia gustów i potrzeb naszych klientów. Staramy się aby nasze rośliny były coraz lepszej jakości.

Sprzedaż produkowanego materiału roślinnego prowadzimy w dwóch kategoriach:

  • Hurtowej – odbiorcami są sklepy i centra ogrodnicze, architekci krajobrazu, firmy urządzające tereny zieleni a także gospodarstwa szkółkarskie.
  • Detalicznej – w naszym centrum ogrodniczym gdzie oprócz roślin posiadamy szeroki wybór artykułów ogrodniczych dla odbiorców indywidualnych których zawsze chętnie wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem

Wszystkim naszym klientom staramy się zapewnić jak najwięcej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów. Chętnie służymy pomocą w doborze roślin do aktualnie prowadzonych realizacji.

Pozostałe firmy w kategorii

PIASECZNA, Karolina Gospodarstwo Szkółkarskie

24-130 Końskowola Nowy Pozóg 100

Tel. +48 530 615 600
email: biuro@sadzonkiwp9.pl , www.sadzonkiwp9.pl

BOOT & HORTORUS, Szkółka Roślin

05-126 Nieporęt Kąty Węgierskie Strużańska 61

Tel. (22) 772-50-51
email: info@boot-hortorus.pl , boot-hortorus.pl

Ogród pokazowy | KAPIAS Gospodarstwo Szkółkarskie

43-230 Goczałkowice-Zdrój Św. Anny 4

Tel. (32) 210 72 75, 603 604 222
email: sklep@kapias.pl , www.kapias.pl

Szkółki Żbikowskie

05-800 Pruszków Żbikowska 51

Tel. (22) 42 82 153
email: info@hoser.pl , www.hoser.pl

PUZOŃ Renata i Józef Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

43-450 Ustroń Bładnicka 33

Tel. (33) 854 72 05, 660 185 417
email: rj_puzon@op.pl , www.puzon.com.pl

Twoja strona ogrodu