Logo
Logo
Poprzednia firma Następna firma

Centrum Ogrodnicze Kosiareczki

22-400 Zamość, Szczebrzeska 1

Tel. 606 877 148

NASZA FIRMA ROZPOCZĘŁA DZIAŁALNOŚĆ 1 KWIETNA 1995R, OFERUJĄC SPRZEDAŻ MASZYN OGRODNICZYCH, SPRZĘTU DO PIELĘGNACJI OGRODÓW, ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN, NARZĘDZI OGRODNICZYCH, CEBUL I KŁĄCZY, NASION KWIATÓW I WARZYW. ZAJMUJEMY SIĘ NIE TYLKO SPRZEDAŻĄ ALE RÓWNIEŻ SERWISEM ORAZ WYNAJMEM SPRZĘTU OGRODNICZEGO.

Bezpośredni kontakt z klientem był dla nas zawsze źródłem satysfakcji. Jest również źródłem inspiracji i pomocą przy konstruowaniu naszej oferty handlowej. Możliwość zobaczenia sprzętu na żywo, porównanie z innymi modelami to z kolei korzyści dla klientów odwiedzających naszą siedzibę, w której powierzchnia ekspozycyjna zajmuje 300m2, a serwisowa 150m2.

Ilość pracy w ogrodzie jest wprost proporcjonalna do jego wielkość – co sprowadza się do prostej zależności polegającej na tym, że im większy ogród, tym więcej pracy. Wiąże się to często także z koniecznością wykorzystania różnego rodzaju mniej lub bardziej zaawansowanego sprzętu ogrodniczego.

Staramy o jak największą kompleksowość naszej oferty, dlatego odnaleźć w niej można różnego typu sprzęt ogrodniczy o szerokim praktycznym zastosowaniu. Jako przykład warto wymienić traktory ogrodowe, kosiarki do trawy (spalinowe i elektryczne), kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki, odkurzacze i dmuchawy, nożyce i pilarki, rębarki, opryskiwacze, wertykulatory, a także urządzenia wielofunkcyjne łączące w sobie funkcje kilku wymienionych wyżej urządzeń.

Oferowane przez nas sprzęty wykonane są przez wiodących producentów z branży, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów oraz w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Zakupione u nas sprzęty są gwarancją satysfakcji na długie lata ich użytkowania.

 
Twoja strona ogrodu