Logo
Logo
1
Do góry

Oleo-Mac: Kosy spalinowe o różnej mocy

Do ścinania trawy w trudno dostępnych miejscach doskonale nadaje się uniwersalna kosa spalinowa Oleo-Mac Sparta 250 T. Pojemność jej silnika to 25,4 cm3. Nowy silnik Burn Right spełnia wymagania normy Euro 2, dotyczącej emisji spalin.

Lekka i łatwa w manewrowaniu kosa spalinowa Sparta 250 T, dzięki samosmarującym łożyskom i izolacji uchwytu, charakteryzuje się minimalnym poziomem wibracji. Kuty wał korbowy zapewnia trwałość oraz utrzymanie wysokich parametrów pracy. Model wyposażony jest w cyfrową cewkę zapłonową ułatwiającą rozruch w każdych warunkach.
Cena detaliczna: 879 zł.


Do pracy na nierównym terenie i w miejscach z zaroślami potrzebne jest urządzenie o większej mocy i pojemności ok. 30-40 cm3. Odpowiednia będzie kosa spalinowa Sparta 380T marki Oleo-Mac ze spełniającym normy ekologiczne silnikiem Burn Right. Urządzenie wyróżnia się wysoką jakością, wydajnością oraz stałymi parametrami pracy. Duże koło zamachowe gwarantuje lepszą wydajność chłodzenia silnika nawet przy wysokiej temperaturze. Kosa wyposażona jest w cyfrową cewkę zapłonową ułatwiającą rozruch. Filcowy filtr zapewnia optymalne zabezpieczenie silnika przed pyłem.
Cena detaliczna: 1199 zł.

Do długotrwałej pracy w trudnych warunkach, gdzie warstwa poszycia jest wyjątkowo gęsta lub występuje duża ilość kurzu bądź pyłu, polecana jest kosa spalinowa z silnikiem o pojemności skokowej 40-55 cm3 - Oleo-Mac Sparta 44. Wytrzymała konstrukcja urządzenia i zastosowane rozwiązania techniczne zapewniają wysoką jakość. Kosa ma profesjonalny tłok z dwoma pierścieniami, tekstylny filtr silnika zabezpieczający przed kurzem i pyłem oraz koło zamachowe wydajnie kontrolujące chłodzenie. Model wyposażony jest w cyfrową cewką zapłonową ułatwiającą rozruch.
Cena detaliczna: 1429 zł.

Produkty marki Oleo-Mac dostępne są w sklepach specjalistycznych i ogrodniczych na terenie całej Polski.

07.05.2010

TOP 10: Najczęściej czytane artykuły

1. Uprawa i pielęgnacja borówki amerykańskiej
2. Przycinanie róż: Po co, jak i kiedy przycinać róże?
3. Przycinanie tui: Kiedy, jak i czym przycinać tuje?
4. Hortensja ogrodowa: Jak uprawiać hortensję w ogrodzie?
5. Kwiaty balkonowe światłolubne - na balkon południowy i zachodni
6. Mech na trawniku: Skąd się bierze i jak go zwalczać?
7. Wrzosy w doniczkach- uprawa i pielęgnacja
8. Uprawa pelargonii – jakie mają wymagania i jak je pielęgnować?
9. Nawożenie trawników: Kiedy i czym nawozić trawnik?
10. Nawożenie tui: Jak, czym i kiedy nawozić tuje?


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu