Logo
Logo
Okazje

Black+Decker: Kosiarka 3-W-1 - urządzenie do koszenia, strzyżenia i przycinania

Czasem ziemia jest nierówna i koszenie trawnika staje się męczące. Warto wtedy wypróbować produkt firmy Black & Decker® - kosiarkę 3-W-1. To innowacyjne i kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do koszenia, strzyżenia i przycinania krawędzi trawników o nierównej powierzchni i trudnodostępnych fragmentach.

 

Kosiarka 3-W-1 - urządzenie combo do pielęgnacji trawników

Black & Decker, firma specjalizująca się w elektronarzędziach ogrodowych, wprowadziła na rynek nowość 2014 r. - kosiarkę przeznaczoną do ogrodów z małymi i trudnymi do koszenia trawnikami (model ST5530CM).

kosiarka Black & Decker 3-W-1
Kosiarka 3-W-1 Black&Decker (model ST5530CM) dostępna jest w sprzedaży w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju, w sugerowanej cenie detalicznej 459 zł.
kosiarka Black & Decker 3-W-1

Kosiarka 3-W-1 to urządzenie, które wykonuje całą gamę zadań związanych z pielęgnacją trawników, takich jak: koszenie, przycinanie krawędzi oraz podkaszanie.

Do najważniejszych cech użytkowych tej wielofunkcyjnej kosiarki należą: mała waga, niewielkie rozmiary, stabilność i łatwość manewrowania.

Kosiarka 3-W-1 Black & Decker to urządzenie typu combo, idealna do mieszkań w budynkach wielorodzinnych, małych domów, czy domów szeregowych, w których mamy do czynienia z ograniczoną powierzchnią na składowanie i przechowywanie.

Doskonale sprawdzi się przy przycinaniu trawników małych, o nierównej powierzchni, z miejscami trudnodostępnymi, porastających strome zbocza, a także koszenia porośniętych trawą fasad czy trawników otoczonych ścianami.

Może być używana jako konwencjonalna kosiarka, aby następnie szybko, przy pomocy jednego kliknięcia, przeobrazić ją w podkaszarkę, która upora się z trudnymi miejscami i przerośniętą trawą, a następnie zmienić jej tryb pracy na przycinanie krawędzi, w celu wykończenia brzegów trawnika.

Kosiarka 3-W-1 Black & Decker (model ST5530CM) składa się z kompletnego zestawu obejmującego podkaszarkę, zintegrowane koło do przycinania krawędzi oraz odpinaną, czterokołową, lekką bazę z dostosowywaną wysokością koszenia. Może być szybko i bez wysiłku zmontowana według wymagań użytkownika, a po użyciu rozmontowana i odłożona do narzędziowni lub szafki.

Producent oferuje dwie wersje tego modelu: z kablem oraz z akumulatorem 18V Li-ion. Innowacyjność i pomysłowość nowego elektronarzędzia ogrodowego 3-W-1 Black & Decker została doceniona w prestiżowym konkursie Plus X Award, w którym kosiarka otrzymała nagrodę.

Jury konkursu, w skład którego wchodzą uznani przedstawiciele europejskich mediów branżowych i ogólnospołecznych, nagrodziło ją za innowacyjność, wysoką jakość, funkcjonalność i łatwość użytkowania.

Źródło: Black & Decker

To Cię zainteresuje
Warto przeczytać
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
Twoja strona ogrodu