Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Fiskars: Czy tegoroczna zima będzie mroźna i śnieżna? Narzędzia do odśnieżania Fiskars

Patrząc za okno trudno to sobie wyobrazić, że rok temu w niektórych miejscach Polski leżało nawet 8 centymetrów śniegu. Pierwszy śnieg zaskoczył wtedy nie tylko drogowców, ale także właścicieli domów czy administratorów budynków. Dużą niespodzianką był także ostatni wiosenny śnieg, który spadł 1 kwietnia. W sumie za oknami było mroźno i biało aż przez 157 dni.

 

Czy tegoroczna zima będzie mroźna i śnieżna?

W tym roku prognozy amerykańskich specjalistów od meteorologii wieszczą dla Polski jedną z najcieplejszych zim w historii. Ich rosyjscy koledzy są odmiennego zdania, bo według nich zima ma być najmroźniejsza od 100 lat.

Bez względu na to, która z prognoz okaże się trafiona, warto już teraz pomyśleć o zakupie odpowiedniego sprzętu, który ułatwi nam odśnieżanie podjazdów czy alejek.

Narzędzia do odśnieżania Fiskars

Zima to piękna pora roku, jednak nadmiar śniegu, zwłaszcza ten uniemożliwiający wejście do domu bądź wjazd do garażu, może być prawdziwą zmorą. Z odsieczą spieszy Fiskars wraz z odgarniaczami do śniegu. Z ich pomocą bez problemu odśnieżymy podjazd czy chodnik.

Czy tegoroczna zima będzie mroźna i śnieżna? Odgarniacz aluminiowy Fiskars
Odgarniacz aluminiowy (fot. Fiskars).

Fiskars proponuje narzędzia do odśnieżania zaprojektowany w oparciu o trwałość i ergonomię, połączona z ciekawym designem. Oferowane narzędzia wykonane są z dobrej jakości materiałów.

Odgarniacz aluminiowy Fiskars to propozycja zarówno dla właścicieli dużych ogrodów, jak i osób "walczących" ze śniegiem na chodnikach. Specjalny profil głowicy odgarniacza, wykonany z najwyższej jakości, aluminium, uniemożliwia przyleganie do niego mokrego śniegu sprawiając tym samym, że odśnieżanie jest dużo łatwiejsze niż przy użyciu tradycyjnego sprzętu. Z kolei lekki trzonek pokryty PCV, idealnie dopasowuje się do dłoni, nie wyślizgując się z niej. Zapewnia to pewny uchwyt i wygodną pracę.

Długość odgarniacza aluminiowego Fiskars to 1570 mm, waga - 1700 g. Orientacyjna cena detaliczna: 85zł.


2013-11-05
źródło i fot.: Fiskars

Tagi
Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu