Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Osram: Oprawy oświetleniowe - funkcjonalne piękno

Świetlówka kompaktowa OSRAM DULUX EL SENSOR automatycznie włącza się o zmroku i wyłącza o świcie, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako oświetlenie zabezpieczające dom. Specjalne czujniki reagują na poziom natężenia oświetlenia dziennego i są odporne na światło zakłócające.

Dodatkowym atutem świetlówki jest jej trwałość sięgająca 15 000 godzin. W ogrodzie doskonale sprawdzają się także oprawy oświetleniowe AQUALED i NAUTILUS, oparte na technologii LED. Oba produkty mogą być zamontowane w podłodze, schodach, ścianie czy suficie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Oprawy AQUALED wyróżnia możliwość instalacji w basenie. Z kolei oprawy NAUTILUS są bardzo dobrym rozwiązaniem dla patio i ogrodów.

Funkcjonalne piękno Funkcjonalne piękno Funkcjonalne piękno
Świetlówka kompaktowa
fot. Osram
OSRAM EL SENSOR
fot. Osram
OSRAM LUNASOL
fot. Osram


Przenośne oprawy oparte na technologii LED cechuje łatwość ładowania i mobilność. Produkty można zastosować bez konieczności podłączania ich do prądu. Należą do nich: barwne „pochodnie” – YTIS oraz zasilana baterią oprawa LUNASOL.

„Pochodnie” YTIS - bezprzewodowa oprawa, dostępna w czterech kolorach, wyposażona w 24 diody LED. Ostre zakończenie „pochodni” umożliwia ich mocowanie w ziemi lub doniczce. Oprawę OSRAM LUNASOL mocuje się do parasola ogrodowego. W zależności od sposobu mocowania, może pełnić ona rolę oświetlenia bezpośredniego lub pośredniego.

2008-06-02


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
WIELKANOC
Na czasie
WIELKANOC
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu