Logo
Logo

Pompa akumulatorowa do beczek na deszczówkę | Dlaczego warto kupić?

Ogródek działkowy to dla wielu osób świetna odskocznia od miejskiego zgiełku. Skrawek przestrzeni daje możliwość odpoczynku i relaksu wśród zieleni. Aby rośliny rosły i cieszyły nasze oczy konieczne jest ich regularne podlewanie. Zamiast korzystać z tradycyjnych metod, warto wypróbować nowość od Kärcher. Pompę akumulatorową do beczek: BP 2.000-18 BARREL. Jest to doskonałe rozwiązanie, wszędzie tam, gdzie jest trudność z dostępem do sieci, jak często jest właśnie na działkach, gdzie deszczówka powinna być głównym źródłem wody. Jednak nawet w przydomowym ogrodzie warto korzystać z tej wydajnej pompy! Dlaczego? Przekonajmy się!

Pompa do beczek BP 2.000-18 Barrel to świetne rozwiązanie dla ogrodów bez dostępu do sieci i wspaniała alternatywa dla znanej, poczciwej konewki.

Woda jest cennym zasobem, który musimy oszczędzać.

W Polsce mamy do czynienia z pustynnieniem i suszą. Stąd korzystanie z wody z beczek i zbiorników to zalecane i przyjazne planecie (jak i naszemu portfelowi) rozwiązanie. Dodatkowo, warto wspomnieć, że obecnie są możliwości uzyskania dotacji z środków publicznych na instalację przydomowego zbiornika na deszczówkę – wodę opadową z dachu. Warto skorzystać z tej okazji – być oszczędnym i ekologicznym.

A gdy już zamontujemy taki zbiornik doskonale sprawdzi się pompa bateryjna Kärcher.

Beczka na wodę deszczową - zbiornik na deszczówkę 100 litrów
Beczka na wodę deszczową 100 litrów + przyłącze rynnowe
Beczka do gromadzenia wody deszczowej marki RAMP wykonana została z odpornego materiału. To bardzo dobry sposób na zbieranie wody deszczowej, a jej montaż i demontaż jest wyjątkowy prosty. Konstrukcja umożliwia łatwe składanie (np. na zimę), zapewnia dużą wygodę użytkowania i przechowywania.
Beczkę można podstawić pod rynnę, lub podłączyć bezpośrednio do rynny za pomocą przyłącza rynnowego, które jest dodawane do tego zestawu. Każda beczka RAMP wyposażona jest w dwa krany, a wszystkie wloty i wyloty mają filtry siatkowe.
Zestaw przyłączeniowy doprowadzający wodę deszczową z rynny do zbiornika na wodę jest prosty w montażu, pozwala w łatwy sposób gromadzić wodę prosto z rynny. Właściwe wykonanie przyłącza, pozwala na uzyskanie również funkcji ''przelewu''. Gdy beczka uzupełni się wodą powyżej poziomu otworu w rynnie, woda przestanie napływać do beczki. Dzięki temu deszczówka nigdy nie przeleje się wieczkiem beczki.
W sklepie dostępne są także beczki o pojemności: 250, 500 i 1000 litrów!
KUP W NASZYM SKLEPIE

Dlaczego wybrać pompę do beczek BP 2.000-18 Barrel?

Pompa ta pasuje do każdego rodzaju beczek i zbiorników. Jest intuicyjna i prosta w obsłudze. I co ważne, jest nie tylko akumulatorowa, lecz jeszcze działa w ramach platformy bateryjnej. Co to znaczy? Tyle, że bateria, która ją zasila, pasuje też do całej, bogatej gamy narzędzi ogrodowych Kärcher! Zasilimy nią na przykład: podkaszarkę, nożyce do trawy i krzewów, odkurzacz do liści, a nawet kosiarkę! Bez przewodu – bez kłopotu.

Jakie są zalety pompy do beczek BP 2.000-18 Barrel?

  • Dzięki przezroczystej osłonie akumulatora, użytkownik ma idealny podgląd stanu naładowania baterii.
  • Podczas podlewania wodą z beczki wąż nie będzie się zaginał, dzięki prowadnicy węża.
  • Dzięki niewielkim wymiarom lekka pompa może również być użytkowana w wąskich otworach beczek np. zbiorników IBC.
  • Filtr wstępny zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami zawartymi w wodzie.

Powitaj wiosnę z radością, i …z pompą!


2022-04-25
Tekst i zdjęcia: materiały prasowe Kärcher

Tagi
 
Powiązane tematy

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl