Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Poprzednia firma Następna firma

Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie

37-124 Kraczkowa, Kraczkowa 1

Tel. 604 963 842
email: ogrodnik7@wp.pl
http://www.ogrodnik7.com/

Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie to rodzinna firma z wieloletnią tradycją ogrodniczą. Od ponad 20 lat zajmujemy się wyłącznie produkcją ozdobnego materiału szkółkarskiego.

Na obszarze kilku hektarów produkujemy sadzonki w pojemnikach i w uprawie polowej. Uprawa w polu pozwala nam uzyskiwać dorodny i dobrze wyrośnięty materiał szkółkarski o wysokości od 1.5 do ponad 3 m. Taki dobrze wyrośnięty materiał pozwala naszym odbiorcom cieszyć się imponującym wyglądem ogrodu zaraz po posadzeniu.

Wieloletnie praktyczne doświadczenie pozwala nam udzielać fachowych porad i zaleceń naszym odbiorcom. Preferujemy bezpośredni odbiór sadzonek z naszej szkółki ale prowadzimy też sprzedaż wysyłkową a duże rośliny dowozimy korzystając z własnych środków transportu jak i firm spedycyjnych i kurierskich.

Wykonujemy projekty ogrodów przy pomocy profesjonalnych programów komputerowych. Mamy możliwość posadzenia roślin u naszego odbiorcy. Możemy zająć się dalszą opieką nad posadzonym ogrodem. Przycinamy i formujemy żywopłoty jak również pojedyncze rośliny w dowolne kształty (świdry,kule,sztamy,bonsaje)

Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.