Logo
Logo
Poprzednia firma Następna firma

Wszystko do ogrodu

97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 1

Tel. 604 86 39 85

http://wszystkodoogrodupiotrkow.pl

Zapraszamy do centrum Wszystko do Ogrodu! Szeroki asortyment produktów, sprawdzone i renomowane marki, konkurencyjne ceny oraz usługi na najwyższym poziomie są gwarancją zadowolenia!

Witamy na stronie internetowej naszego sklepu ogrodniczego. Oferujemy najwyższej jakości artykuły i narzędzia potrzebne do założenia i pielęgnacji ogrodów. Naszą ofertę dostosowaliśmy zarówno do potrzeb profesjonalnych ogrodników, jak również do osób, które traktują prowadzenie własnego ogrodu jako hobby.

Jesteśmy pewni, że bogata oferta artykułów ogrodniczych, którą proponujemy, spełni Państwa wymagania i oczekiwania. Chętnie służymy profesjonalnymi poradami w kwestii doboru artykułów oraz w kwestiach związanych z uprawą roślin ogrodowych tj. drzew, krzewów i kwiatów ozdobnych.

Prowadzimy także działalność usługową, obejmującą kompleksowe usługi ogrodnicze – projektowanie, urządzanie i pielęgnacje ogrodów, zakładanie trawników i nawodnień oraz profesjonalne usługi brukarskie – z kostek brukowych, granitowych i innych dostępnych materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego centrum i szczegółami usług. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z naszą firmą!

Pozostałe firmy w kategorii
Twoja strona ogrodu
Najpopularniejszy magazyn ogrodniczy na Świecie!
Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020
Zamów z darmową dostawą do domu!