Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
Poprzednia firma Następna firma

Centrum Ogrodnicze Dom w Ogrodzie

03-149 Warszawa, Modlińska 1

Tel. 022 614 76 21
email: sklep@wogrodzie.pl
www.wogrodzie.plFirma Dom w Ogrodzie, która rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, powstała w wyniku przekształcenia dwóch gospodarstw ogrodniczych. Głównym filarem działalności jest detaliczna i hurtowa sprzedaż iglaków, krzewów i innych roślin ogrodowych oraz domowych. Świadczymy również usługi ogrodnicze, w tym między innymi sadzenie roślin i urządzanie ogrodu. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie produkcji ogrodniczej jest gwarancją usług i produktów na najwyższym poziomie.

Na powierzchni 7000 m2 prezentujemy szeroki wachlarz gatunków i odmian iglaków, bylin, krzewów i drzew liściastych oraz storczyków i innych kwiatów domowych.

Wszystkie rośliny oferowane w naszej hurtowni roślin ogrodowych pochodzą z polskich i zagranicznych renomowanych szkółek. Optymalne warunki do wzrostu oraz prawidłowa pielęgnacja i nawożenie są gwarancją, iż rośliny z naszej oferty są wysokiej jakości.

Nasza oferta obejmuje także bogaty asortyment urządzeń do oczek wodnych, doniczek, narzędzi ogrodniczych i wiele innych niezbędnych artykułów do urządzenia ogrodu.

Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni roślin ogrodowych w Warszawie lub w sklepie internetowym.

Niewątpliwą zaletą naszego sklepu jest dobry dojazd, a przede wszystkim sprawna komunikacja wewnętrzna, ułatwiająca załadunek ciężkich towarów.

Dysponujemy również własnym transportem. Chętnie służymy wszelką pomocą w wyborze i załadunku roślin rabatowych, ogrodowych, liściastych, a także akcesoriów ogrodniczych i innego asortymentu.

Nasza firma świadczy także usługi ogrodnicze związane z projektowaniem, zakładaniem oraz urządzaniem i pielęgnacją ogrodów.

Pozostałe firmy w kategorii
Twoja strona ogrodu