Logo
Logo
Do góry

DRZEWA - wiosenny konkurs portalu ZielonyOgrodek.pl

W przeddzień wiosny - 20 marca (niedziela) 2016 roku o godzinie 12.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl rozpoczyna się konkurs "DRZEWA". Do wygrania 5 egzemplarzy gry edukacyjnej "DRZEWA. ŚWIAT WOKÓŁ NAS". Konkurs potrwa do 29 marca (wtorek) do godziny 12.

TEMAT NA CZASIE
Maj w ogrodzie – co robić?
TEMAT NA CZASIE
Maj w ogrodzie – co robić?
Maj to najpiękniejszy, najbardziej kolorowy miesiąc w naszym klimacie. Kwitną wonne lilaki, konwalie i tulipany. W ogrodzie pracy jest bardzo dużo,...

Konkurs "DRZEWA" rozpoczyna się w niedzielę 20 marca 2016 roku o godzinie 12.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek. Planowane zakończenie konkursu we wtorek 29 marca o godzinie 12.00.

DRZEWA.Świat wokół nas

Nagroda dla 5 osób

DRZEWA. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa dla całej rodziny. Baw się i poznaj 20 popularnych gatunków polskich drzew.

Zabawa pomaga ćwiczyć pamięć, pozwala przyswoić w bardzo prosty sposób konkretną wiedzę oraz rozbudza zainteresowanie otaczającą nas przyrodą.

Więcej o grze

Zasady w skrócie: Zamieść zdjęcie drzewa pod postem konkursowym. Możesz do niego dodać ciekawy opis (historię, anegdotkę, wierszyk, itd). Zwycięzcami konkursu zostanie 5 osób, wybranych przez redakcję fundatora i samych uczestników.

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "DRZEWA" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs jest organizowany w dniach 20-29 marca 2016

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebooku i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 20-29 marca 2016 zamieścić zdjęcie drzewa na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek pod postem konkursowym. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę zdjęć. W konkursie biorą udział tylko zdjęcia własnego autorstwa, zamieszczone pod postem konkursowym! Zdjęcia zamieszczone w innym miejscu nie wezmą udziału w konkursie i zostaną skasowane.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat. Publikując zdjęcia na profilu ZielonyOgrodek.pl na facebooku, Uczestnik wyraża zgodę na ich opublikowanie oraz oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia Uczestnika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną we wtorek 29 marca 2016 roku do godziny 13.00 na stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcami konkursu zostanie 5 osób (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę). Zwycięzcy zostaną wytypowani przez redakcję serwisu ZielonyOgrodek.pl (2 osoby), przez fundatora nagród (2 osoby) oraz przez uczestników konkursu (1 osoba - zdjęcie z największą liczba polubień).

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje: Grę edukacyjną DRZEWA. ŚWIAT WOKÓŁ NAS.

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

Warto przeczytać
BALKON
Na czasie
BALKON
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu