Logo
Logo
9
Okazje

Nowa technologia w akumulatorach E-Power 20 V – ekonomiczne narzędzia ogrodowe STIGA

Cicha praca w ogrodzie bez emisji spalin i plączących się pod nogami kabli staje się możliwa! Innowacyjne pomysły zmieniają oblicze ogrodnictwa. Koszenie, cięcie i sprzątanie dzięki uniwersalnemu akumulatorowi, który pasuje do wszystkich Twoich maszyn z serii Essential 100, to inteligentne rozwiązanie proponowane przez ekspertów STIGA. Czysta i wydajna technologia poprawi komfort pracy użytkowników, dbając jednocześnie o środowisko i przyszłość planety.

 

STIGA to producent maszyn ogrodniczych, który niezmiennie inwestuje w innowacyjne rozwiązania, testując swoje akumulatory w warunkach daleko przewyższających ogólnie przyjęte standardy wytrzymałości. Wszystko po to, aby użytkownik miał zapewnioną wysokiej jakości, niezawodną pracę przez wiele sezonów.

Akumulator E-Power 20 V:
ekonomiczny, wygodny i przetestowany

Jak wszystkie akumulatory E-Power, także akumulatory 20 V są testowane przy pełnym, "rzeczywistym" obciążeniu, dzięki czemu wiadomo, jak dobrze sprawdzą się u Klienta – w jego własnym ogrodzie.

Standardowe testy branżowe prowadzi się przy zaledwie 300 ładowniach obejmujących jedynie 20 proc. rzeczywistego rozładowania akumulatora. W STIGA nasze wewnętrzne testy potwierdzają żywotność akumulatorów na poziomie aż 600 pełnych cykli! W praktyce symulujemy używanie sprzętu do pełnego rozładowania dwa razy w tygodniu, przez cały sezon, aż przez 10 lat!

Stiga narzędzia akumulatorowe E-Power 20 V (3)
Stiga narzędzia akumulatorowe E-Power 20 V (1)

Akumulatory E-Power 20 V dedykowane całej gamie urządzeń Essential to sprawdzone rozwiązanie dla pełnego zakresu prac ogrodniczych. Niezależnie od narzędzia i bez względu na zadanie ten ekonomiczny, wygodny i doskonale dostosowujący się do warunków pracy akumulator 20 V jest osiągnięciem technologicznym stanowiącym odpowiedź na potrzeby współczesnych pasjonatów ogrodnictwa oraz będącym sporym wyzwaniem dla konkurentów STIGA.

Ekonomiczne narzędzia akumulatorowe:
optymalne działanie i maksymalna wydajność z mikrochipami

Sercem akumulatora E-Power 20 V jest specjalnie zaprojektowany zaawansowany układ elektroniczny. Rozpoznaje on urządzenie, w którym się znajduje i konfiguruje optymalny sposób zasilania. System odpowiednio dostosowuje moc wyjściową i poziom prądu, a także równoważy szybkość ładowania i rozładowania w odniesieniu do temperatury. Wszystko po to, by wydłużyć okres przechowywania oraz zwiększyć żywotność i czas pracy akumulatora.

Stiga narzędzia akumulatorowe E-Power 20 V
Stiga narzędzia akumulatorowe E-Power 20 V

Co wyróżnia akumulator E-Power 20 V:
w
ygoda, energooszczędność i równowaga

  • Starannie opracowany, lekki akumulator jest wystarczająco mały, by zapewnić wygodę w codziennej pracy, ale jednocześnie skonstruowany w sposób zapewniający maksymalny przepływ powietrza, idealne chłodzenie i moc.

  • Aby uniknąć ryzyka zwarcia, ogniwa z tlenku kobaltu litu są starannie rozmieszczone, co gwarantuje wystarczające chłodzenie. Zabezpieczenie terminala ładowania zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki inteligentnym tranzystorom o długiej żywotności, które rozłączają obwód, aby odizolować zaciski w przypadku aktywowania alarmu.

  • Kontrolki oszczędzania energii są tak zaprojektowane, że poziom naładowania akumulatora jest wyświetlany tylko po naciśnięciu przycisku stanu. Oznacza to, że 100% zmagazynowanej energii zasili Twoje narzędzia. 

  • Opracowując fizyczną strukturę akumulatora, inżynierowie STIGA przetestowali elektronikę i programowanie sterujące ogniwami na każdym etapie, aby monitorować stan energii i temperatury, a w efekcie być jak najbardziej ekonomicznymi!

Seria akumulatorów E-Power 20 V została zaprojektowana, opracowana i wyprodukowana przez inżynierów STIGA specjalnie dla serii Essential 100. Dostępne są one w pojemnościach 2 Ah i 4 Ah, aby maksymalnie dopasować się do potrzeb oraz oczekiwań ogrodników.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe STIGA

Tagi
 
To Cię zainteresuje


Zobacz także
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu