Logo
Logo
25
Okazje
Artykuł na: 2-3 minuty

Letnie inspiracje: ogród cebulowy pełen kolorów

Zobacz galerię inspirujących zdjęć letnich i jesiennych roślin cebulowych. Zainspiruj się i zaplanuj własne rabaty pełne barw i kształtów!

 

Ukochane mieczyki, dalie i lilie. Rzadziej spotykane, tęczowe frezje, krokosmie i kanny. Lato potrafi rozpieszczać kolorami, a rośliny cebulowe to właśnie te gatunki, które mają ich niezmiernie wiele!

Warto nastawić się na trochę więcej pracy, zaplanować rabaty, wybrać kwiaty i stworzyć najpiękniejszy ogród cebulowy w swojej okolicy, aby na okres wakacyjny i nie tylko mieć własny mały raj na ziemi. Obejrzyjcie nasze inspiracje!

Tagi
Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (3)
Nowe treści

 

Lista zakupów

Komentarze

Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022
Zamów z darmową dostawą do domu!