Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Poprzednia firma Następna firma

Floribunda Szkółka Róż

24-130 Końskowola, Kurowska 1

Tel. 603 758 788
email: biuro@floribunda.pl
www.floribunda.plProwadząc szkółkę róż od dziesiątek lat zastanawialiśmy się jakich róż poszukuje współczesny klient, miłośnik ogrodowego piękna.

Mając na uwadze potencjał współczesnych hodowców, którzy prześcigają się w kreowaniu niespotykanych dotąd form kwiatów i sięgają przy pomocy natury do całej palety barw, zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu nowości z kolekcji : David Austin Roses, Harkness Roses, Poulsen, Tantau Rosen.

Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy osobiście doświadczy ich piękna jak również poczuje się jak prawdziwy odkrywca. Nasza oferta zawiera również sprawdzone i popularne odmiany jak choćby : Chopin, Louis Odier, Peace i wiele innych. Można odnaleźć je w kategoriach : Wielkokwiatowe, Pnące, Rabatowe i Okrywowe oraz Krzaczaste. Uzupełnieniem oferty są róże pienne.

Możemy zapewnić o naszej dyspozycji by odpowiedzieć na pytania jakie pojawią się przy okazji uprawy róż. Chcielibyśmy aby nasza wspólna przygoda przyniosła mnóstwo satysfakcji zarówno Naszym Klientom jak i nam z powodu dobrze wykonanej roboty!

Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.