Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Copsa: Nowe technologie wykończeniowe - bezpłatne szkolenie

Przedstawicieli firm budowlanych zajmujących się pracami wykończeniowymi we wnętrzach oraz na zewnątrz, sztukaterią, wykonawców elewacji, chodników, tarasów, podjazdów, fontann zapraszamy na bezpłatne szkolenie. Jeśli jesteś zainteresowany nowymi technologiami wykończeniowymi – to to szkolenie jest dla Ciebie.

Zgłoszenia na szkolenie dla przedstawicieli budowlanych należy przesyłać na: biuro@wnetrzaozdobne.pl

COPSAGUNIT to nowoczesny materiał wykończeniowy, który doskonale nadaje się do wykonania nowych lub odtworzenia kiedyś istniejących elewacji na budynkach.

Dzięki COPSIE zrealizować można praktycznie każdy pomysł inwestora i projekt architekta. Kształt, struktura i kolor zależą jedynie od wyobraźni twórcy. COPSA opracowała system wytłaczania powierzchni betonowych przy użyciu produktu RODASOL IMPRESO, na bazie cementu portland, wyselekcjonowanych kruszyw, barwników i dodatków. Dzięki tym składnikom nawierzchnie te są odporne na ścieranie, estetyczne i mogą zastąpić tradycyjne wykończenia nawierzchni.

Copsagunit Copsagunit Copsagunit, fot. COPSA

Zaprawy są bardzo plastyczne i mają na tyle długi czas wysychania, że można spokojnie kreować formy przestrzenne w postaci rzeźb lub płaskorzeźb. Materiały cechuje wysoka przyczepność do podłoża oraz szybka aplikacja. Nadaje się do dekoracji powierzchni pionowych i poziomych w pomieszczeniach komercyjnych i mieszkaniowych np: sklepy, biura, restauracje, pomieszczenia wystawowe, mieszkania, meble, półki, blaty, płytki ceramiczne w łazienkach i kuchniach.

2011-07-26
źródło i zdjęcia: COPSA


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Twoja strona ogrodu