Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Copsa: Nowe technologie wykończeniowe - bezpłatne szkolenie

Przedstawicieli firm budowlanych zajmujących się pracami wykończeniowymi we wnętrzach oraz na zewnątrz, sztukaterią, wykonawców elewacji, chodników, tarasów, podjazdów, fontann zapraszamy na bezpłatne szkolenie. Jeśli jesteś zainteresowany nowymi technologiami wykończeniowymi – to to szkolenie jest dla Ciebie.

Zgłoszenia na szkolenie dla przedstawicieli budowlanych należy przesyłać na: biuro@wnetrzaozdobne.pl

COPSAGUNIT to nowoczesny materiał wykończeniowy, który doskonale nadaje się do wykonania nowych lub odtworzenia kiedyś istniejących elewacji na budynkach.

Dzięki COPSIE zrealizować można praktycznie każdy pomysł inwestora i projekt architekta. Kształt, struktura i kolor zależą jedynie od wyobraźni twórcy. COPSA opracowała system wytłaczania powierzchni betonowych przy użyciu produktu RODASOL IMPRESO, na bazie cementu portland, wyselekcjonowanych kruszyw, barwników i dodatków. Dzięki tym składnikom nawierzchnie te są odporne na ścieranie, estetyczne i mogą zastąpić tradycyjne wykończenia nawierzchni.

Copsagunit Copsagunit Copsagunit, fot. COPSA

Zaprawy są bardzo plastyczne i mają na tyle długi czas wysychania, że można spokojnie kreować formy przestrzenne w postaci rzeźb lub płaskorzeźb. Materiały cechuje wysoka przyczepność do podłoża oraz szybka aplikacja. Nadaje się do dekoracji powierzchni pionowych i poziomych w pomieszczeniach komercyjnych i mieszkaniowych np: sklepy, biura, restauracje, pomieszczenia wystawowe, mieszkania, meble, półki, blaty, płytki ceramiczne w łazienkach i kuchniach.


2011-07-26
źródło i zdjęcia: COPSA

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu