Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Copsa: Nowe technologie wykończeniowe - bezpłatne szkolenie

Przedstawicieli firm budowlanych zajmujących się pracami wykończeniowymi we wnętrzach oraz na zewnątrz, sztukaterią, wykonawców elewacji, chodników, tarasów, podjazdów, fontann zapraszamy na bezpłatne szkolenie. Jeśli jesteś zainteresowany nowymi technologiami wykończeniowymi – to to szkolenie jest dla Ciebie.

Zgłoszenia na szkolenie dla przedstawicieli budowlanych należy przesyłać na: biuro@wnetrzaozdobne.pl

COPSAGUNIT to nowoczesny materiał wykończeniowy, który doskonale nadaje się do wykonania nowych lub odtworzenia kiedyś istniejących elewacji na budynkach.

Dzięki COPSIE zrealizować można praktycznie każdy pomysł inwestora i projekt architekta. Kształt, struktura i kolor zależą jedynie od wyobraźni twórcy. COPSA opracowała system wytłaczania powierzchni betonowych przy użyciu produktu RODASOL IMPRESO, na bazie cementu portland, wyselekcjonowanych kruszyw, barwników i dodatków. Dzięki tym składnikom nawierzchnie te są odporne na ścieranie, estetyczne i mogą zastąpić tradycyjne wykończenia nawierzchni.

Copsagunit Copsagunit Copsagunit, fot. COPSA

Zaprawy są bardzo plastyczne i mają na tyle długi czas wysychania, że można spokojnie kreować formy przestrzenne w postaci rzeźb lub płaskorzeźb. Materiały cechuje wysoka przyczepność do podłoża oraz szybka aplikacja. Nadaje się do dekoracji powierzchni pionowych i poziomych w pomieszczeniach komercyjnych i mieszkaniowych np: sklepy, biura, restauracje, pomieszczenia wystawowe, mieszkania, meble, półki, blaty, płytki ceramiczne w łazienkach i kuchniach.


2011-07-26
źródło i zdjęcia: COPSA


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu