Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Graphite: Nowy zestaw brzeszczotów 57H754

Marka Graphite wzbogaciła swoją ofertę o kolejne akcesoria tnące do elektronarzędzi, pośród których znalazł się nowy zestaw brzeszczotów.

W zestawie znajduje się sześć brzeszczotów z uchwytem T:

  • cztery spośród nich wykonane zostały ze stopu stali chromowo-wanadowej. Zależnie od ilości TPI (6, 10 lub 13) oraz długości i szerokości brzeszczoty nadają się do różnego typu cięć (prostych lub po łuku) w drewnie, płycie wiórowej lub tworzywach sztucznych;
  • w nowym komplecie brzeszczotów znajdziemy także ostrze wykonane ze stali szybkotnącej HSS (z ang. high speed steel), przeznaczone do cięcia blach i elementów stalowych. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali narzędzie umożliwia sprawną pracę nawet przy bardzo wysokiej temperaturze (do 600°C);
  • ostatni brzeszczot w zestawie został wykonany z bi-metalu, czyli połączenia stali HSS i węglowej. Użycie takiego materiału zapewnia wyjątkową trwałość brzeszczotu, dzięki czemu nadaje się on znakomicie do cięcia elementów metalowych, jak i stali nierdzewnej.

Cały komplet zapakowany został w wygodne pudełko. Nowy zestaw brzeszczotów Graphite to znakomita propozycja dla majsterkowiczów i profesjonalistów, którzy podczas pracy często korzystają z wyrzynarki.

Więcej informacji na temat akcesoriów tnących i elektronarzędzi Graphite na stronie: www.graphite.pl.

Komentarze

Nowe treści

 

Remont ogrodu
Temat miesiąca
Remont ogrodu
Twoja strona ogrodu