Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
11
Okazje

Bielenda Eco Nature – 99% składników pochodzenia naturalnego

Bielenda Eco Nature to linia do pielęgnacji twarzy, której receptury zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego. Wszystkie produkty są certyfikowane przez PETA (wolne od okrucieństwa #crueltyfree), mają wegańskie składy oraz zawierają tylko naturalne barwniki i kompozycje zapachowe. Dedykowane są cerze suchej i odwodnionej (sublinia nawilżająco-kojąca) oraz cerze mieszanej i tłustej (sublinia detoksykująco-matująca).

Bielenda Eco Nature wykorzystuje odpowiednio dobrane, roślinne składniki – śliwkę kakadu, mango, wodę kokosową, jaśmin, zieloną herbatę i trawę cytrynową. Jest odpowiedzią na światowe trendy w kosmetyce: #A-Beauty (Austrialian Beauty), #natural, #botanical, #superfruit.

Eco Nature podzielona jest na dwie sublinie, których zadaniem jest nawilżenie i ukojenie oraz detoksykacja i matowienie. Produkty mają za zadanie pielęgnować, oczyszczać, usuwać makijaż oraz tonizować skórę twarzy. Krem, serum i maseczka (z funkcją ochrony mikrobiomu naskórka), woda micelarna oraz żel do mycia twarzy (mają etykiety wydrukowane na biofolii), peeling (zamknięty flip-topem w tubce pochodzącej z recyklingu) i woda tonizująca (bez substancji myjących i alkoholu) – to trzynaście przyjaznych środowisku kosmetyków. Oto one:

Produkty dla cery suchej i odwodnionej
(śliwka kakadu + jaśmin + mango)

Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojący krem do twarzy na dzień i na noc
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojący krem do twarzy na dzień i na noc

Cena ok. 23,99 zł (50 ml)

Nawilżająco-kojący krem dedykowany jest skórze suchej i odwodnionej. Krem zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakau to #superfruit prosto z Australii rozświetla i uelastycznia naskórek. Jaśmin koi, nawilża i redukuje drobne zmarszczki. Natomiast mango silnie regeneruje naskórek. Produkt zapewnia zachowanie zrównoważonego, naturalnego mikrobiomu. Koi napięty i suchy naskórek, optymalnie nawilża. Dodatkowo krem jest przyjazny środowisku - opakowany jest bez celofanu, etykieta została wydrukowana na biofolii, 30% nakrętki wykonano z wiórków drewnianych, a słoiczek w 1/3 składa się ze stłuczki poprodukcyjnej.


Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujące serum na dzień i na noc
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojące serum na dzień i na noc

Cena ok. 24,99 zł (30 ml)

Nawilżająco-kojące serum dedykowane jest skórze suchej i odwodnionej. Kremowe serum zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu znajduje się w czołówce składników A-Beauty, działa antyoksydacyjnie. Jaśmin zmiękcza skórę, głęboko nawilża i koi. Natomiast mango odpowiada za regenerację naskórka. Serum koi podrażnienia i przywraca skórze równowagę hydrolipidową, neutralizuje uczucie ściągnięcia i suchości. Optymalnie nawilża. Dodatkowo serum jest przyjazne środowisku - opakowane jest bez celofanu, etykieta została wydrukowana na biofolii, a butelka w 30% składa się ze stłuczki poprodukcyjnej.


Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojąca maseczka
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojąca maseczka

Cena ok. 4,99 zł (8 g)

Nawilżająco-kojąca maseczka dedykowana jest skórze suchej i odwodnionej. Maseczka zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu zaliczany jest do #superfruit, zawiera wysokie stężenie witaminy C. Jaśmin zmiękcza, a mango regeneruje naskórek. Maseczka przywraca skórze blask i eliminuje uczucie napięcia i suchości. optymalnie nawilża.


Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojąca woda micelarna
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojąca woda micelarna

Cena ok. 21,99 zł (500 ml)

Nawilżająco-kojąca woda micelarna dedykowana jest skórze suchej i odwodnionej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu to #superfruit z czołówki składników A-Beauty, rozświetla i uelastycznia naskórek. Jaśmin redukuje drobne zmarszczki i działa antyoksydacyjnie. Natomiast mango głęboko nawilża i regeneruje. Woda micelarna dokładnie oczyszcza i odświeża naskórek, usuwa makijaż i zabrudzenia, optymalnie nawilża. Przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Dodatkowo woda jest przyjazna środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii.


Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojąca woda tonizująca
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojąca woda tonizująca

Cena ok. 19,99 zł (200 ml)

Nawilżająco-kojąca woda tonizująca dedykowana jest skórze suchej i odwodnionej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakau to źródło witaminy C prosto z Australii. Jaśmin zmiękcza i koi skórę, a mango nawilża i regeneruje. Woda tonizująca neutralizuje poziom pH (który mógł zostać zaburzony podczas mycia twarzy), optymalnie nawilża, odświeża i przygotowuje do dalszej pielęgnacji. Nie zawiera substancji myjących i alkoholu. Dodatkowo woda jest przyjazna środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii, a butelka w 30% wykonana jest z materiału pochodzącego z recyklingu.


Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy

Cena ok. 19,99 zł (200 ml)

Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy dedykowany jest skórze suchej i odwodnionej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu (składnik A-Beauty) jest bogata w witaminę C. Jaśmin koi i zmiękcza skórę, a mango nawilża i regeneruje. Żel skutecznie oczyszcza, usuwa pozostałości makijażu, przywraca uczucie komfortu i ukojenia. Optymalnie nawilża. Dodatkowo żel jest przyjazny środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii. 


Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojący peeling do twarzy
Bielenda Eco Nature Nawilżająco-kojący peeling do twarzy

Cena ok. 18,99 zł (150 g)

Nawilżająco-kojący peeling do twarzy dedykowany jest skórze suchej i odwodnionej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu działa antyoksydacyjnie, jaśmin zmiękcza i koi, a mango nawilża i regeneruje. Peeling dzięki zawartości naturalnych drobinek peelingujących złuszcza martwy naskórek, oczyszcza i odświeża skórę, przygotowują ją do dalszej pielęgnacji. Optymalnie nawilża. Dodatkowo peeling jest przyjazny środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii, a tubka i flip-top wykonane są z materiału pochodzącego z recyklingu.


Produkty dla cery mieszanej i tłustej
(woda kokosowa + zielna herbata + trawa cytrynowa

Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujący krem do twarzy na dzień i na noc
Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujący krem do twarzy na dzień i na noc

Cena ok. 23,99 zł (50 ml)

Detoksykująco-matujący krem do twarzy dedykowany jest skórze mieszanej i tłustej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Woda kokosowa jest bogata w aminokwasy, witaminy i minerały. Zielona herbata normalizuje pracę gruczołów łojowych. Natomiast trawa cytrynowa działa antybakteryjnie i redukuje występowanie zmian trądzikowych. Krem reguluje wydzielanie sebum, matuje i zmniejsza widoczność porów. Zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry i skuteczną detoksykację. Dodatkowo krem jest przyjazny środowisku - opakowany jest bez celofanu, etykieta została wydrukowana na biofolii, 30% nakrętki wykonano z wiórków drewnianych, a słoiczek w 1/3 składa się ze stłuczki poprodukcyjnej.


Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujące serum na dzień i na noc
Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujące serum na dzień i na noc

Cena ok. 24,99 zł (30 ml)

Detoksykująco-matujące serum dedykowane jest skórze mieszanej i tłustej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Są to między innymi: woda kokosowa (bogata w substancje odżywcze), zielona herbata (silny antyoksydant) oraz trawa cytrynowa (wykazująca działanie antybakteryjne). Serum wspiera walkę z niedoskonałościami, normalizuje wydzielanie sebum, zmniejsza widoczność porów i błyszczenie. Zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry i skuteczną detoksykację. Dodatkowo serum jest przyjazne środowisku - opakowane jest bez celofanu, etykieta została wydrukowana na biofolii, a butelka w 30% składa się ze stłuczki poprodukcyjnej.


Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matująca maseczka
Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matująca maseczka

Cena ok. 4,99 zł (8 g)

Detoksykująco-matująca maseczka dedykowana jest skórze mieszanej i tłustej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Woda kokosowa bogata jest w witaminy i minerały, zielona herbata normalizuje pracę gruczołów łojowych, a trawa cytrynowa redukuje występowanie zmian trądzikowych. Maseczka matuje, zmniejsza widoczność porów i normalizuje wydzielanie sebum. Zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry i skuteczną detoksykację.


Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matująca woda micelarna
Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matująca woda micelarna

Cena ok. 21,99 zł (500 ml)

Detoksykująco-matująca woda micelarna dedykowana jest skórze mieszanej i tłustej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Woda kokosowa jest bogata w aminokwasy, zielona herbata działa antyoksydacyjnie, a trawa cytrynowa ma właściwości antybakteryjne. Woda micelarna dokładnie oczyszcza, odświeża, niweluje błyszczenie się naskórka oraz usuwa makijaż, nadmiar sebum i inne zabrudzenia, optymalnie detoksykuje. Nie narusza naturalnej równowagi hydrolipidowej, przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Dodatkowo woda jest przyjazna środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii.


Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujący żel do mycia twarzy
Bielenda Eco Nature Detoksykująco-matujący żel do mycia twarzy

Cena ok. 19,99 zł (200 g)

Detoksykująco-matujący żel do mycia twarzy dedykowany jest skórze mieszanej i tłustej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Są to między innymi: woda kokosowa (źródło witamin i minerałów), zielona herbata (odpowiedzialna za normalizację pracy gruczołów łojowych) oraz trawa cytrynowa (która działa antybakteryjnie). Żel oczyszcza z zanieczyszczeń, z pozostałości makijażu oraz nadmiaru sebum. Matuje skórę, jednocześnie jej nie wysuszając, skutecznie detoksykuje. Dodatkowo żel jest przyjazny środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii.


Bielenda Eco Nature Detoksykujący peeling do twarzy
Bielenda Eco Nature Detoksykujący peeling do twarzy

Cena ok. 18,99 zł (150 g)

Detoksykujący peeling do twarzy dedykowany jest skórze mieszanej i tłustej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Wodę kokosową, która odżywia (zawiera witaminy i minerały), normalizującą zieloną herbatę (która redukuje zaskórniki) oraz antybakteryjną trawę cytrynową (której zadaniem jest zmniejszenie zmian trądzikowych). Peeling dokładnie złuszcza martwy naskórek, usuwa nadmiar sebum, oczyszcza i odświeża skórę twarzy, skutecznie ją detoksykuje. Dodatkowo peeling jest przyjazny środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii, a tubka i flip-top wykonane są z materiału pochodzącego z recyklingu.

2021-03-22
Źródło: Bielenda

Ważne tematy
Lista zakupów
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze