Logo
Logo
Do góry

Deska kompozytowa Gamrat – wymarzony taras na długie lata

By w pełni cieszyć się pięknym otoczeniem wokół domu, niezbędnym jest wybór odpowiedniej nawierzchni tarasu. Wybór rodzaju desek tarasowych jest uzależniony od indywidualnych oczekiwań i potrzeb oraz dwóch cech - praktyczności i trwałości wybieranego materiału.

 

Obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem są deski kompozytowe, które łączą zalety naturalnego drewna z pożądanymi właściwościami tworzyw sztucznych. Kompozyt wygrywa z innymi materiałami bowiem gwarantuje zachowanie wysokich parametrów użytkowych przez wiele lat bez konieczności konserwacji, olejowania i malowania.

Dla osób ceniących zalety naturalnych surowców z łatwością użytkowania, doskonałym wyborem będą deski kompozytowe firmy GAMRAT SA.

Deska kompozytowa Gamrat – wymarzony taras na długie lata
Taras, stworzony z desek kompozytowych Gamrat doda każdej przestrzeni przytulności i stanie się głównym miejscem odpoczynku i spotkań od wiosny, aż do później jesieni.
Deska kompozytowa Gamrat – wymarzony taras na długie lata
 

Kompozytowa deska tarasowa Gamrat składa się w 45 % z wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej i 45 % z czystego PVC. 10 % składu surowca stanowią stabilizatory i barwniki poprawiające parametry techniczne.

Deski kompozytowe Gamrat dostępne są w 3 modnych kolorach - ciemnobrązowym, grafitowym i jasnobrązowym, w dwóch wymiarach (2,4m; 4m) i wersjach szczotkowania.

Deski tarasowe Gamrat pozwalają tworzyć różne kompozycje, od jednolicie gładkich powierzchni o stonowanej kolorystyce aż po tradycyjne realizacje w ciepłym kolorze drewna. Dodatkowo deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna jest obustronnie ryflowana i ma antypoślizgową powierzchnię.

Deska kompozytowa Gamrat – wymarzony taras na długie lata
 

Producent umożliwia wybór 2 wariantów – z drobną lub grubszą strukturą powierzchni a także wersję szczotkowaną – nadającą antypoślizgowość lub nieszczotkowaną, która jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Idealnie gładka deska w ofercie Gamrat SA jest pozbawiona drzazg i nie stwarza ryzyka zranienia. Zaś deski szczotkowane zapobiegają poślizgom, dlatego można je układać również przy basenie.

Produkt ten jest w pełni bezpieczny i przyjazny środowisku, zachowuje zgodność z wszystkimi zasadami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i w 100% nadaje się do powtórnego przetworzenia. Dodatkowym atutem deski tarasowej Gamrat jest 25-letnia gwarancja udzielana na gnicie i butwienie.

Artykuł sponsorowany
Źródło: Gamrat

Warto przeczytać
BALKON
Na czasie
BALKON
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!