Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2019
Do góry

Husqvarna: Nowa strona internetowa

Nową witrynę internetową dla swoich Klientów przygotowała firma HUSQVARNA® - producent profesjonalnych maszyn do pielęgnacji zieleni. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o nowe funkcjonalne elementy i zakładki. Użytkownicy odwiedzający stronę bez trudu odnajdą najświeższe informacje o aktualnych działaniach firmy i zapoznają się z ofertą produktową.

Projekt nowej strony, opracowany w Polsce na podstawie wytycznych HUSQVARNA AB ze Szwecji, pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie poszukiwanych informacji. Strona stała się bardziej funkcjonalna – aby ułatwić korzystanie z serwisu, została podzielona na pięć podstawowych sekcji, dzięki którym łatwo jest znaleźć potrzebne maszyny, ich opis i dane techniczne:

  • Właściciele ogrodów – wysokiej  klasy sprzęt do pielęgnacji trawnika i ogrodu dla wymagających właścicieli ogrodów.
  • Rolnicy – bardzo wydajne maszyny dla właścicieli terenów leśnych i gruntów rolnych, sadowników oraz posiadaczy dużych ogrodów.
  • Las – profesjonalne pilarki, wycinarki oraz sprzęt dla drwali.
  • Kształtowanie i pielęgnacja zieleni – profesjonalne maszyny ręczne i na kołach dla osób oraz firm zajmujących się kształtowaniem i pielęgnacją zieleni.
  • Budownictwo – profesjonalne maszyny i narzędzia diamentowe dla przemysłu budowlanego.

Dodatkowo przy każdej grupie maszyn znajdują się wysokiej jakości zdjęcia, multimedialne prezentacje, poradnik dla  kupującego i spis najczęściej zadawanych pytań. Można skorzystać z funkcji  porównywania różnych modeli urządzeń, aby wybrać ten z najodpowiedniejszymi dla siebie  parametrami.

Na stronie znajduje się specjalna wyszukiwarka autoryzowanych punktów handlowo-serwisowych,  dzięki której szybko i łatwo można odnaleźć najbliższego dilera firmy HUSQVARNA®. Istnieje również możliwość zakupu produktów HUSQVARNA® przez internet. Nowa strona internetowa została zintegrowana ze sklepem on-line w jedną wspólną platformę, tak aby ułatwić Klientom zakupy.

2009-06-17

Nowe treści
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu