Logo
Logo
29
Okazje

5 nowoczesnych domków ogrodowych – praktyczność i design w jednym!

Nowa jakość wkracza do ogrodów i przestrzeni zewnętrznej. Studio projektowe Smart Design stworzyło 5 niezwykłych kolekcji domków ogrodowych, skierowanych do klientów, którzy dbają o design oraz jakość otoczenia, w którym spędzają najwięcej czasu.

Jeśli szukasz ciekawego i nowoczesnego rozwiązania na domek ogrodowy koniecznie zapoznaj się z tymi propozycjami!

 

W ostatnim czasie mamy coraz więcej stresu zawodowego oraz napięć, które nie pozostają bez znaczenia dla naszego zdrowia. Dlatego ważne jest spędzanie czasu w otoczeniu sprzyjającym regeneracji. Jest nim oczywiście ogród, gdzie warto zadbać o każdy element, by sprawić, by stał się on naszą osobistą oazą i swoistą terapią wyciszającą.

Kolekcja nowoczesnych domków ogrodowych Smart Design Garden powstała przy współpracy technologii i ludzi. Do tej pory wysoka jakość materiałów kojarzyła się z wnętrzami oraz dużymi projektami komercyjnymi, ale ostatnie trendy pokazały, że jest też potrzeba na piękny design w przydomowych ogrodach. Odpowiednie zabezpieczenie przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, dobór odpowiednich materiałów i technologii wykonania, proces prototypowania – to wszystko decyduje o tym, że domki nie tylko pięknie się prezentują, ale również pięknie starzeją (o czym często zapominamy!).

Od wielu lat, obserwuję trendy w małej architekturze. Na Polskim rynku brakowało gotowych, dobrze zaprojektowanych rozwiązań oraz produktów w tym obszarze. Wpadliśmy na pomysł, by stworzyć 5 kolekcji domków ogrodowych oraz ogrodzeń i dodatków w prostej formie z wysokiej jakości materiałów. Kilka miesięcy pracowaliśmy nad odpowiednimi kształtami kolorami i odcieniami, by wszystko do siebie dobrze pasowało. Wierzę, ze nasze pomysły zadowolą wszystkich, którzy kochają drewno i dobry design. – mówi Łukasz Jerzmanowski, właściciel Smart Design Garden

Design inspirowany naturą – nowoczesne domki ogrodowe

Forma determinuje pochodzenie domków – każda z kolekcji znajduje swoje inspiracje w naturze i wychodzi od czystych układów i prostych brył. Nazwy kolekcji: FOG, FOREST, STONE, GRASS oraz SAND nawiązują do polskich, pięknych krajobrazów – są emocjonalne dzięki połączeniu ze światem, który nas otacza.

Domki z kolekcji STONE komponują się z niemal każdym otoczeniem. Mają subtelny charakter, a ich elewacja jest wykonana ze świerku skandynawskiego.
Więcej o KOLEKCJI STONE

Ciekawie i z pomysłem na domek ogrodowy

Każda z kolekcji może znaleźć zastosowanie nie tylko jako zwykły domek narzędziowy. Jeśli spojrzeć na nie szerzej, to domki spełnią wiele funkcji. Mogą zostać domkiem surfera, golfisty, domkiem na sprzęty sportowe czy zabawki dziecięce i być osadzone zarówno w ogrodzie w mieście, jak i w otoczeniu gór lub morza.

Przebywając w naszym ogrodzie, poczuliśmy potrzebę zrobienia czegoś, czego w Polsce jeszcze nie ma. Mamy przecież wiedzę projektową, technologiczną, praca w drewnie to nasza pasja, stwórzmy więc coś niesamowitego w małej architekturze. – mówi Marzena Michalska art director & designer w Smart Design Garden

Zanim znów będziemy mieć możliwość podróżowania do pięknych, egzotycznych miejsc, to czas zadbać o najbliższe nam otoczenie, abyśmy czuli się w swojej własnej przestrzeni wyjątkowo.


Opracowanie materiałów prasowych: Julia Królak
Więcej o kolekcji Smart Design Garden
Tagi
 
To Cię zainteresuje
Warto przeczytać
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu