Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Stanley: Składany nóż na biwak i do ogrodu

Firma Stanley przygotowała specjalną propozycję dla amatorów aktywnego wypoczynku i działkowiczów. Nóż składany z karabińczykiem sprawdzi się na biwaku, podczas przygotowań do ogniska czy wędkowania oraz w czasie codziennych prac, takich jak majsterkowanie lub drobne naprawy.

Składany nóż marki Stanley
fot. Stanley

Wysokiej jakości materiały, z których został wykonany nóż, czynią go trwalszym niż tradycyjne noże turystyczne. Całość konstrukcji została wykonana ze stali nierdzewnej.

Dla zwiększenia trwałości oraz ochrony ostrza pokryto je warstwą tytanu zapobiegającą szybkiemu stępieniu. Dzięki temu przecięcie gałęzi czy grubej liny nie stanowi problemu.

Blokada zapobiega niekontrolowanemu rozłożeniu oraz zamknięciu się noża, a specjalna końcówka umieszczona na ostrzu pozwala na jego szybkie otwarcie kciukiem.

Szkieletowa rękojeść wyposażona jest w karabińczyk. Takie rozwiązanie pozwala zaczepić nóż o szlufkę spodni. Zastosowanie karabińczyka sprawia, że nóż jest bardzo poręczny, a dodatkowo zapobiega jego wypadnięciu z kieszeni lub plecaka.

Długość: 175 mm.

Cena: 55 zł brutto.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

2009-01-08


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
WIELKANOC
Na czasie
WIELKANOC
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu