Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

NAC: Kosiarka spalinowa JL56Z-C3 i elektryczna NAC YT511

Kosiarka spalinowa NAC sprawdza się zarówno przy koszeniu małych, jak i dużych trawników. Polecana jest dla właścicieli większych ogrodów. Natomiast dla posiadaczy małych ogródków polecana jest kosiarka elektryczna. Jej zalety to mniejsze rozmiary niż spalinowej, a przez to jest wygodniejsza w użytkowaniu. Zobacz więcej informacji o urządzeniach.

Kosiarka spalinowa NAC JL56Z-C3

Kosiarka spalinowa wyposażona jest w czterosuwowy, jednocylindrowy silnik Subaru o mocy maksymalnej 5,5 KM. Szerokość robocza wynosi 55 cm.

Kosiarka wyposażona jest w funkcję mielenia, wyrzut boczny, wyrzut do kosza (duży, 70-litrowy kosz z plastikową pokrywą), wyrzut tylny. Kosiarka ma siedmiostopniową, centralną regulację wysokości koszenia. Stalowa obudowa jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia.

Zaprojektowany funkcjonalny panel z miejscem na napój oraz ergonomiczny uchwyt podnosi komfort pracy.

Kosiarka elektryczna NAC YT511

Jest to kosiarka elektryczna o mocy silnika 1600W. Szerokość robocza kosiarki wynosi 42cm. Urządzenie wyposażone jest w 6-stopniową, centralną regulację wysokości koszenia oraz duży, 45 litrowy kosz.


Kosiarka doskonale sprawdza się w niewielkich, przydomowych ogródkach. Ma nowoczesny design. Duża moc silnika sprawia, że kosiarka jest wytrzymała.

Kosiarka spalinowa NAC

Materiał opracowany na podstawie materiałów z NAC

Komentarze

Nowe treści

 

Remont ogrodu
Temat miesiąca
Remont ogrodu
Twoja strona ogrodu