Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

NAC: Kosiarka spalinowa JL56Z-C3 i elektryczna NAC YT511

Kosiarka spalinowa NAC sprawdza się zarówno przy koszeniu małych, jak i dużych trawników. Polecana jest dla właścicieli większych ogrodów. Natomiast dla posiadaczy małych ogródków polecana jest kosiarka elektryczna. Jej zalety to mniejsze rozmiary niż spalinowej, a przez to jest wygodniejsza w użytkowaniu. Zobacz więcej informacji o urządzeniach.

Kosiarka spalinowa NAC JL56Z-C3

Kosiarka spalinowa wyposażona jest w czterosuwowy, jednocylindrowy silnik Subaru o mocy maksymalnej 5,5 KM. Szerokość robocza wynosi 55 cm.

Kosiarka wyposażona jest w funkcję mielenia, wyrzut boczny, wyrzut do kosza (duży, 70-litrowy kosz z plastikową pokrywą), wyrzut tylny. Kosiarka ma siedmiostopniową, centralną regulację wysokości koszenia. Stalowa obudowa jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia.

Zaprojektowany funkcjonalny panel z miejscem na napój oraz ergonomiczny uchwyt podnosi komfort pracy.

Kosiarka elektryczna NAC YT511

Jest to kosiarka elektryczna o mocy silnika 1600W. Szerokość robocza kosiarki wynosi 42cm. Urządzenie wyposażone jest w 6-stopniową, centralną regulację wysokości koszenia oraz duży, 45 litrowy kosz.


Kosiarka doskonale sprawdza się w niewielkich, przydomowych ogródkach. Ma nowoczesny design. Duża moc silnika sprawia, że kosiarka jest wytrzymała.

Kosiarka spalinowa NAC

Materiał opracowany na podstawie materiałów z NAC


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu