Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020
Do góry

NAC: Kosiarka spalinowa JL56Z-C3 i elektryczna NAC YT511

Kosiarka spalinowa NAC sprawdza się zarówno przy koszeniu małych, jak i dużych trawników. Polecana jest dla właścicieli większych ogrodów. Natomiast dla posiadaczy małych ogródków polecana jest kosiarka elektryczna. Jej zalety to mniejsze rozmiary niż spalinowej, a przez to jest wygodniejsza w użytkowaniu. Zobacz więcej informacji o urządzeniach.

Kosiarka spalinowa NAC JL56Z-C3

Kosiarka spalinowa wyposażona jest w czterosuwowy, jednocylindrowy silnik Subaru o mocy maksymalnej 5,5 KM. Szerokość robocza wynosi 55 cm.

Kosiarka wyposażona jest w funkcję mielenia, wyrzut boczny, wyrzut do kosza (duży, 70-litrowy kosz z plastikową pokrywą), wyrzut tylny. Kosiarka ma siedmiostopniową, centralną regulację wysokości koszenia. Stalowa obudowa jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia.

Zaprojektowany funkcjonalny panel z miejscem na napój oraz ergonomiczny uchwyt podnosi komfort pracy.

Kosiarka elektryczna NAC YT511

Jest to kosiarka elektryczna o mocy silnika 1600W. Szerokość robocza kosiarki wynosi 42cm. Urządzenie wyposażone jest w 6-stopniową, centralną regulację wysokości koszenia oraz duży, 45 litrowy kosz.

Kosiarka doskonale sprawdza się w niewielkich, przydomowych ogródkach. Ma nowoczesny design. Duża moc silnika sprawia, że kosiarka jest wytrzymała.

Kosiarka spalinowa NAC

Materiał opracowany na podstawie materiałów z NAC


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Porady na ten tydzień
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Rośliny cebulowe (przede wszystkim przebiśniegi i krokusy), które posadziliśmy we wrześniu, pojawiają się spod śniegu. Wystarczy jeden lub dwa cieplejsze dni, aby ukazały się ich piękne kwiaty.
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu pamiętajmy, aby nie przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Podczas pogodnych dni silne słońce wysusza rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwia uzupełnienie strat wody. Powinniśmy je wtedy cieniować. Podczas odwilży podlewajmy iglaki, szczególnie te, które rosną w pojemnikach.
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Niektóre byliny rosnące na rabatach (złocienie, omiegi, ostróżki, rudbekie, liliowce, rozchodniki czy funkie) można rozmnożyć przez podział kęp. Dzięki temu nie tylko rozmnożymy, ale też odmłodzimy rośliny.
Tydzień 9, Sentencja nr:1
Tydzień 9, Sentencja nr:1
W marcu możemy wysiewać do doniczek i inspektów nasiona ogrodowych roślin jednorocznych oraz warzyw (wczesne odmiany kapusty, sałaty, rzodkiewki, kopru, marchwi). W ogrodzie można siać warzywa wytrzymałe na zimno: rzodkiew, koper, cebulę, groch (należy przykryć je włókniną).
Twoja strona ogrodu