Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Vidaron: Czym zabezpieczyć meble w ogrodzie?

Lazura Pro Ochronna-Dekoracyjna to nowość w ofercie marki VIDARON. Impregnuje, chroni i dekoruje drewno w ogrodzie, zastępując dotychczas dostępną Lazurę VIDARON. Ma zmodyfikowaną recepturę i lepsze właściwości aplikacyjne. Dzięki temu jeszcze lepiej można zabezpieczyć drewno, nadając mu elegancki, satynowy połysk.

Używając Lazura Pro Ochronno-Dekoracyjnej VIDARON można skutecznie zabezpieczyć meble ogrodowe, altanki, balustrady, pergole czy płoty. Receptura produktu jest uzupełniona żywicą i nowoczesnym rozpuszczalnikiem, co gwarantuje doskonały efekt dekoracyjny i poprawę właściwości aplikacyjnych. Produkt zawiera unikalny dodatek - Teflon® surface protector, który na drewnianej powierzchni tworzy trwałą powłokę, chroniąc drewno przed szkodliwym działaniem wilgoci i promieniowania UV oraz zabezpieczając przed wypłukiwaniem substancji ochronnych.

Lazura Pro Ochronno-Dekoracyjnej VIDARON ma więc potrójne działanie: impregnuje, chroni i dekoruje drewno, pozwalając uzyskać elastyczną powłokę o satynowym połysku, z zachowaniem naturalnego rysunku drewna. Dodatkową zaletą impregnatu jest możliwość aplikacji metodą natrysku.

Pojemność opakowania: 750 ml, wydajność: do 15m²/l.

Produkt, dostępny jest w wersji bezbarwnej i w 8 kolorach. Zaimpregnowana powierzchnia jest objęta 6-letnią gwarancją.

źródło i zdjęcie: Vidaron


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu