Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Kwazar: Opryskiwacze ogrodowe Mercury, Venus i Orion

Opryskiwacz ogrodowy, przeznaczony do wykonywania oprysków pielęgnacyjnych i ochronnych, jest podstawowym narzędziem pracy szczególnie w okresie wiosennym.

opryskiwacz Kwazar
opryskiwacz Kwazar

Na rynku dostępnych jest kilka typów opryskiwaczy ogrodowych – od najmniejszych ręcznych, po ciśnieniowe plecakowe – które można dobrać w zależności od swoich potrzeb. Dokonując zakupu opryskiwacza warto zainwestować w produkt najwyższej jakości, który nie tylko posłuży przez lata, ale także zapewni bezpieczną i efektywną pracę.

Firma Kwazar Corporation produkcją opryskiwaczy zajmuje się od 1989 r., plasując się w czołówce pod względem ilości i innowacyjności wytwarzanych urządzeń.

Opryskiwacze Kwazar powstają z tworzyw najwyższej jakości, o podwyższonej odporności na środki chemiczne. Ścianki zbiornika są specjalnie wzmacniane by nie ulegały odkształceniom, a w podstawie znajduje się wyjątkowy pierścień stabilizująco-zabezpieczający. Nie tylko wzmacnia on konstrukcję, ale również zapobiega przypadkowemu przewróceniu urządzenia.

Opryskiwacze Kwazar posiadają również bardzo przydatny, unikatowy pasek kontroli poziomu cieczy oraz piktogramy informujące o przeznaczeniu produktu.

W pompce najmniejszego z opryskiwaczy, ręcznego Mercury (0,5l i 1l) zastosowano innowacyjny system Double Action®. Urządzenie równomiernie rozpyla ciecz zarówno przy naciśnięciu, jak i zwolnieniu dźwigni. Regulowana dysza pozwala na oprysk zmiennym strumieniem, w zależności od potrzeby.

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy Venus (1l, 1,5l, 2l) posiada ruchomą końcówkę, regulowaną pod każdym kątem i zawór uwalniający nadmiar ciśnienia, gwarantujący bezpieczeństwo pracy.

Plecakowy opryskiwacz Orion (3l, 6l, 9l, 12l) wyposażony jest w lancę teleskopową i wężyk długości 140cm, dzięki czemu umożliwia oprysk nawet najwyższych partii drzewek. Dodatkowo posiada dwustopniowy system filtracji cieczy. W zestawie zawarty jest pas z wygodną nakładką naramienną.

Źródło: Kwazar


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu