Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
11
Do góry

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej już za miesiąc!

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej ONLINE odbędzie się w dniach 24-26 lutego 2021 roku. To trzydniowe wydarzenie tworzone w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki przedstawicieli branży, które zostanie zorganizowane za pośrednictwem najnowocześniejszej na świecie platformy organizacji spotkań online – GRIP.
Aplikacja stworzy nie tylko doskonałe warunki do śledzenia konferencji, ale też umożliwi wirtualne spotkania na nieznanym do tej pory na polskim rynku wymiarze.

Dni spotkań biznesowych

W odpowiedzi na oczekiwania właścicieli i menedżerów firm stworzyliśmy hybrydowe wydarzenie, które pozwoli zarówno na pozyskanie merytorycznej wiedzy, jak i nawiązanie i podtrzymanie relacji biznesowych. Dni spotkań biznesowych odbędą się w dniach 24-26 lutego, w ramach Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online.

Codziennie, w godzinach 9.00-18.00 uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość zaaranżowania rozmów i spotkań biznesowych online. Dzięki niezwykle zaawansowanej, ale zarazem intuicyjnej platformie, uczestnicy będą mogli dotrzeć do klientów z całego świata i zorganizować nieograniczoną liczbę wirtualnych spotkań. Możliwość wyszukania klientów po zainteresowaniach biznesowych z pewnością przyczyni się do efektywnych rozmów handlowych i finalizacji kontraktacji.

Intuicyjna platforma spotkań

Pierwszego dnia Kongresu uczestnicy będą mieli również możliwość zalogowania się do platformy GRIP, poznania zalet i możliwości, jakie oferuje. Pomogą w tym szkolenia i webinaria prowadzone przez ekspertów specjalizujących się w obsłudze platformy. Ta niezwykle zaawansowana, ale zarazem intuicyjna platforma zaproponuje uczestnikom najlepszych partnerów do rozmowy, tak by połączyć w pary kupców ze sprzedawcami.

W zależności od wybranego biletu, uczestnicy zyskają możliwość wyszukiwania rozmówców wśród wystawców, prelegentów, sponsorów, a nawet współuczestników. Zaletą aplikacji jest możliwość korzystania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych oraz jej kompatybilność z kalendarzami Google i Outlook. Prosta formuła aplikacji daje realne i mierzalne informacje na temat odwiedzin profilu oraz zainteresowania spotkaniem ze strony potencjalnego kontrahenta, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie rozmów biznesowych i finalizacja kontraktacji.

Eksperci z zakresu handlu i marketingu

Warsztaty i szkolenia poprowadzą eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Wśród prelegentów pojawią się Janina Bąk, Sylwia Piskulska, Artur Jabłoński, Karol Leja, Marek Borowiński, Robert Radkiewicz, Marta Orzechowska, Łukasz Cholewicki a także gość specjalny Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie.

Prelegenci opowiedzą m.in. o nowych trendach w branży ogrodniczej, zmianach w zrachowaniach konsumentów pod wpływem pandemii, skutecznych sposobach na promocję, efektywnych technikach radzenia sobie z trudnym klientem, marketingu pokryzysowym, optymalizacji kosztów oraz wielu innych istotnych tematach. Udział w Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej z pewnością wzbogaci każdy biznes o świeże spojrzenie i nowe pomysły na rozwój. 

01/25/2021
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie, więcej informacji na: www.kongresliderow.pl

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu